چاپ کردن این صفحه

کاهش ۱۴ درصدی جرائم در شرق تهران

28 مهر 1398 نویسنده :  

به گزارش آدینه آنلاین خیرآباد،سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حاشیه پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار داشت: الحمدالله یک شوری در مردم است و یک حماسه اربعینی و عاشورایی خوبی در منطقه توسط مردم رقم خورده است.

وی گفت: ما در ۴ سال گذشته برای اولین بار کاهش جرائم را به میزان حدود ۱۴ درصدی در سطح شرق استان تهران داشتیم و کارهای خوبی هم در جهت پاک‌سازی مناطق آلوده و جمع‌آوری معتادین و خرده‌فروشان در دست اقدام داریم که در چند روز آینده به‌صورت رسانه‌ای به اطلاع مردم خواهد رسید.

فرمانده پلیس شرق استان تهران بیان کرد: پلیس هم بر اساس وظیفه‌ای که دارد تمهیدات لازم را در کنار مردم در راهپیمایی اربعین و هم در حوزه ترافیک و انتظامی انجام داده است که هماهنگی‌های خوبی بین ما و پلیس تهران بزرگ است.

عزیزی افزود: از مهرماه برای آغاز تحصیلی جدید تمهیدات ترافیکی و انتظامی در جهت رفع دغدغه‌های والدین و اولیا و مربیان مدارس انجام و برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هفته نیروی انتظامی فرصت خوبی بود که ما میزان عملکرد و دستاوردهای یک‌ساله نیروی انتظامی شرق استان تهران را به اطلاع مردم برسانیم و هم اینکه از توانایی که در جهت هم‌افزایی همه سازمان‌ها و مشارکت‌های حداکثری مردم در راستای استقرار امنیت در منطقه، استفاده کنیم.

انتهای پیام/

  • آخرین مقالات: علمی
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…