چاپ کردن این صفحه
جمعه, 31 خرداد 1398 ساعت 18:21

اولویت ورامین والیبال است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین ، درباره زیرساخت‌های ورزشی شهرستان ورامین اظهار کرد: آنچه در حوزه ورزش شهرستان اتفاق می‌افتد زیرساخت‌ها و امکانات خوبی است و قابل‌استفاده است، اما بازهم باید تلاش کنیم و زیرساخت‌های ورزشی شهرستان ورامین را افزایش دهیم.

وی گفت: اینکه ما بگوییم زیرساخت برای برگزاری فوتسال نداریم، این‌گونه نیست با توجه به اینکه والیبال ما حرف اول را امروز در کشور و آسیا می‌زند اولویت ما در برگزاری مسابقات والیبال است.

فرماندار ورامین افزود: شهرستان ورامین یک سالن استاندارد دارد که در آن می‌شود فوتسال و والیبال برگزار کرد و اینکه بگوییم امکان برگزاری مسابقات فوتسال داشته باشیم، این‌چنین نیست در سالن شهید گل عباسی نیز امکان بازی فوتسال وجود دارد ولی ضرورت دارد که بتوانیم برنامه‌ریزی درستی داشته باشم و از این پتانسیل استفاده کنیم.

کاغذلو بیان کرد: امروز فوتسال لیگ برتر به‌گونه‌ای متعلق به ورامین شده است و نمی‌توانیم از این موضوع به‌سادگی عبور کنیم. امروز یک ظرفیتی را تعدادی از کسانی که علاقه‌مند به ورزش و فوتسال هستند، ایجاد کردند و ما از این ظرفیت استقبال می‌کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اولویت شهرستان ورامین تیمی همچون والیبال است که ثابت‌شده و امروز به ثبات رسیده است، قرار نیست ما تیم والیبال را فدای تیم فوتسال کنیم و بالعکس. چراکه باید از ظرفیت‌های موجود شهرستان به‌درستی استفاده کنیم و ان‌شاءالله بتوانیم ظرفیتی که به نام فوتسال در شهرستان ایجادشده است هر دو را داشته باشیم و مردم از مسابقاتی که در این دو لیگ برگزار می‌شود لذت ببرند و ثابت شود که ورامین در حوزه سالنی یک پتانسیل بسیار خوب و قوی است.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…