دوشنبه, 05 شهریور 1397 ساعت 09:23

والیبال ورامین افتخار ورزش این خطه در کشور است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرماندار ورامین گفت: والیبال ورامین افتخار ورزش این خطه در کشور است و با تمام توان از آن حمایت می کنیم

 

به گزارش آدینه آنلاین، کاغذلو فرماندار ورامین: والیبال ورامین افتخار ورزش این خطه در کشور است و با تمام توان از آن حمایت می کنیم/احسن شیرکوند از قهرمانان ملی ورامین است که آوازه او را پیش از این شنیده بودیم

فرماندار ورامین در آغاز دومین هفته از شروع کار خود به سراغ یکی از پرطرفدار ترین تیم های والیبال کشور رفت تیمی که هزاران جوان عاشق را پشتوانه خود دارد.

حسین کاغذلو فرماندار ورامین عصر روز شنبه یوم شهریور 97 با حضور در سالن شهید گلعباسی از روند آماده سازی تیم والیبال لیگ برتری شهرداری ورامین بازدید کرد و به گفتگو با رضا خانی مدیرعامل و اعضای این تیم پرداخت.

گفتنی است، تیم والیبال شهرداری ورامین تمرینات آماده سازی خود برای حضور مقتدرانه در لیگ برتر در سالن شهید گلعباسی پیگیری می کند.

 

 

آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 شهریور 1397 ساعت 11:23

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…