جمعه, 05 ارديبهشت 1399 ساعت 19:50

امروز دشمنان ما می دانند فرزندان ایران اسلامی کمترین تحرک آنان را رصد خواهد کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمازجمعه خیرآباد، حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد طی پیامی تحت عنوان پیام جمعه خیرآباد ضمن تبریک فرارسیدن حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: شرایط ماه مبارک امسال با سالهای گذشته متفاوت است چرا که بر اثر این ویروس منحوس اماکن مذهبی تعطیل است و امکان اجتماع وجود ندارد ولی این امر نباید مانع بهره مندی از فضایل این ماه با برکت شود.
وی افزود: هدف از روزه کسب تقوای الهی است و این امر خانه و مسجد ندارد ماه مبارک رمصان ماه توبه و استغفار و سحر خیزی و انس با خداست پس چه خوب است در ایامی که در منزل هستیم ساعات بیشتری را به این امر اختصاص دهیم.
طزری گفت: یکی از اعمال این ماه سنت خوب افطاری دادن بود که متاسفانه تا حدودی این امر امکان پذیر نیست لذا توصیه می شود که مخارج این امر در اختیار نیازمندان و آسیب دیدگان از این ویروس تعلق گیرد.
وی خاطرنشان کرد: امروز عده ای در حال انتشار شایعاتی مبنی بر منافات داشتن روزه با این ویروس منحوس است بدین معنی که با گرفتن روزه بدن ضعیف و احتمال بیماری کرونا بیشتر می شود آنچه باید دانست آن است که اسلام در هر امری نظر متخصصان را نافذ دانسته است و دیگر آنکه حفظ جان برای اسلام اهمیت فراوان دارد با ذکر این دو نکته باید بدانیم متخصصان این امر قائلند که روزه گرفتن هیچ منافاتی با ویروس منحوس ندارد و فقط کسانی که مبتلا شده اند را توصیه به نگرفتن روزه کرده اند و مضاف بر اینکه روزه گرفتن درمان دردها و بیماری هایی می باشد که حتی غیر مسلمانان به آن توصیه می کنند.
امام‌جمعه خیرآباد با بیان اینکه در چند روزه گذشته عزیزان ما در سپاه با پرتاب موشک به فضا و قرار دادن آن در مدار معین از زمین عملا برجام نانوشته موشکی را پاره کردند بیان کرد:  همه می دانیم بعد از برجام هسته ای، دشمنان بدنبال برجام موشکی و منطقه ای بودند و به همین منظور فشار حداکثری را آغاز نمودند بلکه مسولان نظام را پای میزه مذاکره بیاورند.
وی تصریح کرد : این اقدام عزیزان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،تمام آن تلاش های آنان را بی ثمر کرد و این یکی از نماد های قدرت بود.
وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند برای بی اثر کردن تحریم ها باید قوی بود گفت: سپاهیان عزیز این قوی شدن را بخوبی انجام دادند و ماهواره نور ایران اسلامی را جزء معدود کشورهای دارنده ماهواره نظامی در جهان قرار دادند و از امروز دیگر دشمنان ما می دانند فرزندان ایران اسلامی کمترین تحرک آنان را رصد خواهد کرد و از آسمان شاهد خباثت های آنان خواهد بود و با کمترین تحرک قاطع ترین ضربات را خواهد خورد.
طزری تاکید کرد: این موفقیت غرور آفرین را به سپاهیان عزیز که در همه صحنه ها خوش درخشیدند تبریک عرض می نماییم و به دشمنان این نظام اعلام می داریم که مشکلات بوجود آمده من جمله کرونا باعث فراموشی دستاوردهای بزرگ ما نخواهد شد.
وی با اشاره به اینکه درسالروز حادثه طبس قرار داریم اظهار داشت : حادثه طبس حاوی چند مطلب مهم بود که امروز نیز راه گشای ما است اول اینکه ایمان به خدا شرط مهم و اساسی برای ملت و کشور ماست و این شرطی است که خداوند در آیات متعدد بیان داشته است خداوند از انسانهای با ایمان دفاع می کند.
امام جمعه خیرآباد گفت: آمریکا قابلیت  شکست خوردن را دارد منتها ما باید آمادگی لازم را داشته باشیم شاید کسی به فکرش هم خطور نمی کرد و تصورش هم برای او سخت بود که یک زمانی بیاید کشور ما به پایگاه آمریکا حمله نظامی کند هواپیمای بی سرنشین او را که به حریم هوایی تعرض کرده ساقط کنیم و دولتمردان آمریکا غلطی نتوانند کنند.
وی ادامه داد: اینها نشانه عجز و ناتوانی آمریکاست و نشانه واضح تر آن همین ویروس منحوس کروناست که عظمت ما را به رخ اروپایی ها و آمریکایی ها کشید و ضعف و ناتوانی آنان را برای همگان آشکار کرد.

انتهای پیام/

آخرین ویرایش در جمعه, 05 ارديبهشت 1399 ساعت 19:59

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…