جمعه, 29 فروردين 1399 ساعت 14:09

کرونا نیروهای علاقمند به انقلاب و نظام را به میدان آورد تا مدافعان سلامت را یاری کنند

حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین خیرآباد، حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در پیامی تحت عنوان پیام جمعه خیرآباد اظهار داشت: یکی از آموزه ی دینی که در آیات و روایات متعدد آمده است بحث کمک به دیگران است که به شیوه ها و طرق مختلف انجام پذیر است.

وی افزود: گاهی انسان چیزی دارد و از اضافه آن به دیگران انفاق می کند و گاه چیزی دارد که خود به آن نیازمند است اما در همان حال آن را به نیازمندان دیگر انفاق می کند که نام این کار ایثار است که خداوند در سوره مبارکه حشر به آن اشاره می‌کند و در سیره امیر المؤمنین و ائمه معصومین به وفور دیده می‌شود.

طزری گفت: یکی از نکاتی که باید توجه داشت آنکه انفاق و گذشت در مرحله اول به خود انسان باز گشت می کند چرا که باعث دور شدن از رذیله اخلاقی به نام بخل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز جهان و به تبع آن کشور ما درگیر ویروس منحوس کرونا است که مشکلاتی را برای اقشار کم در آمد و کسانی کار خود را از دست داده اند بوجود آورده است در اینجا می توان بی تفاوت بود اما یک انسان مومن در اینجا احساس وظیفه میکند و در حد امکان کمک می‌کند تا مشکل دیگران را حل کند.

امام جمعه خیرآباد بیان کرد: این ویروس منحوس در کشور که مشکلاتی را بوجود آورد اما برکاتی را نیز بهمراه داشت از جمله اینکه تمام نیروهای علاقمند به نظام را به میدان آورد تا به کمک مدافعان سلامت بشتابند و آنان را یاری کنند چه از آن مالکی که اجاره ملک خود را بخشید چه آنکه کمک مالی کرد و چه کسانیکه سطح شهر را ضد عفونی کردند و.... همه اینها جلوه های بسیار زیبایی بود که در کمتر کشور دنیا یافت می شود.

وی با اشاره به روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت : یکی از این نیرو ها عزیزان ما در نیرو های مسلح خصوصا ارتشیان عزیز هستند که جا دارد در همین جا روز ارتش را خدمت این عزیزان تبریک عرض نمایم، تاریخ انقلاب ما روز های بسیاری را در خود دارد که ارتشیان در ان افتخار افریده اند.

طزری اذعان داشت : هشت سال دفاع مقدس و شهدای گرانقدر ارتش همچون شهید صیاد و دفاع از مرز و بوم این کشور و در این اواخر حضور در مناطق سیل زده و زلزله زده و امروز هم در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا افتخار می کنیم که دارای ارتشی هستیم که خود را فدای ملت می کند و در همه موارد و سختی ها در کنار ملت است و با عشق و علاقه جهاد می کنند.

وی گفت: آنچه ارتش ما را از سایر ارتش های جهان متمایز می‌سازد ولایت مداری، معنویت، روحیه جهادی و روحیه شهادت طلبی و شهامت بی نظیر این عزیزان است و امید داریم در پرتو این تلاش های خالصانه و مجاهدانه بزودی شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس باشیم.

انتهای پیام/

آخرین ویرایش در جمعه, 29 فروردين 1399 ساعت 14:35

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…