یکشنبه, 17 فروردين 1399 ساعت 11:42

هر گونه اقدامی که در عراق صورت بگیرد با پاسخ سخت و قاطع محور مقاومت مواجه خواهد شد‌

حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد

امام جمعه خیرآباد گفت: محور مقاومت قوی تر از آنست که دولتمردان آمریکا بخواهند دست به اقدامی در عراق بزنند و هر گونه اقدامی جواب محکم و قاطعی در پی خواهد داشت.

 

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی خیرآباد، حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد طی پیامی تحت عنوان پیام جمعه این هفته خیرآباد اظهار داشت: خداوند در سوره مبارکه فاطر می فرماید ای انسانها شما همگی نیازمند خداوند هستید و غنی مطلق خداوند است متاسفانه اکثر انسانها از درک این معنا غافل اند و خود را بی نیاز می دانند مخصوصاً زمانی که از امکاتات مادی همچون پول، سلامتی، قدرت و شهرت برخوردار باشند اما همین که این اسباب ظاهری از انسان گرفته شد و کاری از انسان برنیامد آنگاه متوجه این امر خواهد شد نمونه بارز آن ویروس منحوس کرونا ست که امروز دنیا را فرار گرفته و کسانی که تا دیروز ادعای خدایی داشتند را به عجز در آورده است و همگی متوحه ضعف و زبونی خود شده اند و این را هم درک کرده اند که راه علاج علاوه بر مسائل بهداشتی متوسل شدن به ذات اقدس الهی و کمک خواستن از او است.

وی افزود:  پس چه خوب است در این احوال بیاموزیم که همه ما در همه حال نیازمند خداوند هستیم و همه چیز بدست اوست.

طزری گفت: مقام معظم رهبری در اواخر سال گذشته فرمودند دشمن کارش دشمنی است و راه علاج در مقابل او قوی شدن است.

وی خاطرنشان کرد:  تا زمانیکه ما در ضعف قرار داشته باشیم دشمن دست از دشمنی بر نمی دارد و ما هم باید آسیب ببینیم قوی شدن در ابعاد و شاخه های مختلف است بطور نمونه ما در عرصه نظامی قوی شدیم و همین امر باعث جلوگیری از جنگ نظامی گردید و حال انکه ما باید در عرصه های دیگر نیز قوی باشیم ما در عرصه اقتصادی دارای ضعف هایی هستیم و همین امر باعث فشار دشمن از طریق اقتصادی گردیده است.

امام جمعه خیرآباد با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی راه حل فشار اقتصادی را اقتصاد مقاومتی بیان کردند و سال های متمادی، سالها را به نام اقتصادی نامگذاری کردند و امسال نام جهش تولید نامگذاری شد بیان داشت: برای قوی شدن در اقتصاد باید این شعارها و نامگذاری ها محقق شود و تحقق این شعار ها نیازمتد چند امر است اول اینکه اعتقاد و باور به اینکه ما می توانیم با اتکاء به سرمایه های درونی اقتصاد را شکوفا کنیم داشته باشیم دوم اینکه این امر باید علمی صورت گیرد به این معنا که ابتدا آماری از داشته های خود داشته باشیم و آنچه را که مورد نیاز است را احصا کنیم و افراد متخصص به این امر را قرار دهیم و چهارم اینکه موانع این امر را هم بشناسیم.

وی ادامه داد: با روحیه انقلابی و جهادی کار را ادامه دهیم ما امروز در بحث تولید و اقتصاد مقاومتی متاسفانه یا اعتقاد نداریم به اینکه می توانیم یا حال کار کردن نداریم و یا اینکه از افراد متخصص استفاده نمی کنیم لذا با تحقق این شعار فاصله بسیار داریم.

طزری گفت: یکی دیگر از عرصه های قوی شدن عرصه فرهنگی است امروز دشمن از طریق فضای مجازی، ماهواره و بوق های تبلیغاتی اعتقاد ما را بمباران می کند شرط تاثیر ناپذیری قوی شدن باور های دینی و اعتقادی مردم است.

امام جمعه خیرآباد اظهار داشت: عرصه دیگر قوی شدن عرصه بهداشت است، این ویروس منحوس علاوه بر مشکلات و گرفتاری هایی که داشت محک خوبی برای همه جهانیان بود الحمدالله با تلاش مجاهدت گونه کادر پزشکی در حالیکه در تحریم قرار داریم آمار کشور ما نسبت به مدعیان غربی بسیار مناسب است و این نوعی خود باوری را بوجود آورده است هر چند در این عرصه باید کارهای بیشتری برای قوی شدن انجام داد.

وی بیان کرد: عرصه دیگر عرصه فضای مجازی است متاسفانه سالهاست بحث شبکه ملی ارتباطات در دستور کار است اما اقدامی در خور تمجید صورت نگرفته است و ما شاهد اوضاع نا بسامان در این عرصه هستیم که نمونه آن همین آشفته بازار فضای موجود در ایجاد شایعه جهت بر هم زدن آرامش روانی مردم در خصوص ویروس منحوس کرونا است.

طزری با بیان اینکه چند روزی است تحولاتی در عراق در حال صورت گرفتن است گفت: دولت آمریکا با جابحایی نیروهای خود و با دستگاه های تبلیغاتی خود اینگونه وانمود می کند که قصد حمله به نیروهای مقاومت را دارد آنچه باید دانست این است که اینگونه تحرکات بیشتر جنبه نمایشی و جهت تبلیغ روانی بر مسولان عراقی است تا در انتخاب نخست وزیر زیر فشار قرار گیرند و به مهره آمریکایی رای دهند و اینکه محور مقاومت قوی تر از آنست که دولتمردان آمریکا بخواهند دست به اقدامی بزنند و هر گونه اقدامی جواب محکم و قاطعی در پی خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…