شنبه, 17 اسفند 1398 ساعت 00:01

دشمنان بدنبال بر هم زدن امنیت روانی مردم از طریق خطرناک نشان دادن ویروس کرونا و راه غیر علاج بودن آن هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین خیرآباد، حجت الاسلام و المسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد طی پیامی تحت عنوان پیام جمعه، اظهار داشت: یکی از درس هایی که قرآن به ما می آموزد این است که در مشکلات و گرفتاری ها نباید خداوند و نصرت او را فراموش کرد.

وی افزود: خداوند در سوره انفال می‌فرماید در جریان جنگ بدر پیامبر (ص) با تمام تجهیزات خود و تعداد سیصد و سیزده نفر آماده مبارزه با سران کفر گردید، در ادامه خداوند می فرماید که خداوند استغاثه شما به درگاه خداوند را جواب داد و شما را یاری نمود. طزری خاطرنشان کرد: این آیه به ما می آموزد بعد از اینکه وسایل مادی فراهم گردید باید از خداوند هم کمک گرفت و به درگاه الهی متوسل شد.

امام جمعه خیرآباد گفت: امروز ما در شرایطی قرار داریم که همه دستگاه ها برای مبارزه با ویروس کرونا بسیج شده اند اما فقط این نیست بلکه باید از دعا و انس با خداوند و ارتباط با او غافل نشد اگر سیره انبیاء را نگاه کنیم به این مطلب پی می بریم.

وی بیان کرد: امروز مساله کرونا دیگر یک بیماری یا یک ویروس نیست بلکه دشمنان نظام از این ویروس بعنوان یک اسم رمز استفاده می کنند تا از این طریق فشار حداکثری را کامل کنند که در این مساله دو چیز را مد نظر دارند یکی مخفی کاری و دیگری بزرگنمایی ،مخفی کاری در تعداد بیماران کشور خود ،مخفی کاری در ضعف مدیریت خود و بزرگنمایی در تعداد مبتلایان در کشور ما ،بحرانی نشان دادن وضعیت اقتصادی کشور، منزوی شدن کشور از لحاظ اقتصادی، بر هم زدن امنیت روانی مردم از طریق خطرناک نشان دادن این ویروس و غیر علاج بودن آن، متهم کردن مسئوولان کشور به پنهان کاری تا از این طریق بین مردم و مسئوولان حس بی اعتمادی را تقویت کنند.

طزری ادامه داد: آنچه مهم است اینکه بدانیم به اعتراف دوست ودشمن کشور عزیز ما در مواجه با این ویروس در میان بیش از هفتاد کشور دنیا بعد از چین در رتبه دوم مداوای این بیمارا قرار دارد و این بیماری با رعایت مسائل بهداشتی و حفظ آرامش ان شاء الله ریشه کن خواهد شد و به برکت مجاهدت های عزیزان مان در شبکه بهداشت بر این بیماری غلبه خواهیم کرد و دستاورد های مهم پزشکی بدست خواهیم آورد.

وی گفت: در حالیکه همه جهان در پی مبارزه با کرونا هستند متاسفانه هندو های افراطی با چراغ سبز دولت هند در حال نسل کشی مسلمانان می‌باشند که متاسفانه خبرهای نگران کننده و صحنه های دلخراشی به گوش و چشم می‌رسد که دل هر انسان آزاده ای را بدرد می آورد.

امام جمعه خیرآباد خاطرنشان کرد: ما ضمن محکوم کردن این جنایات که با چراغ سبز دولت آمریکا هم صورت می‌گیرد از مجامع بین المللی خصوصا کشورهای اسلامی می خواهیم با فشار بر کشور هند خصوصا دولتمردان این کشور شاهد قطع این جنایات شویم و همچنین از دستگاه دیپلماسی و شخص وزیر محترم امور خارجه می خواهیم تا از تمام توان خود برای توقف این جنایات استفاده نماید.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…