جمعه, 02 اسفند 1398 ساعت 14:43

حضور پر شکوه مردم در پای صندوق رای توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کند

حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد

امام جمعه خیرآباد گفت: حضور پر شکوه مردم در پای صندوق رای توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کند

حجت الاسلام و المسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته خیرآباد پس از سفارش خود و همگان به رعایت و کسب تقوای الهی بیان داشت: امیرالمومنین(ع) در کلمات قصار در حکمت ۴۳۳ می‌فرماید به یاد داشته باشید که لذات و تبعات و آثار سوء گناه باقی می ماند.

وی ادامه داد: در این حدیث شریف حضرت می فرماید اگر چه بعضی گناهان دارای لذت است لیکن لذت آن موقتی و ناپایدار است اما تبعات و آثار منفی آن اعم از عذاب و گرفتاری‌های گناه چه دنیایی و اخروی آن باقی است لذا انسان باید به یاد داشته باشد که گناه ارزش انجام دادن ندارد و در ثانی یکی از تبعات منفی گناه آن است که بعضی از نعمت های الهی را از انسان منع می کند.

طزری خاطرنشان کرد:امام سجاد(ع) در دعای ۳۱ از صحیفه سجادیه می فرماید خداوندا از گناهانی که لذت آن از بین رفتنی است اما تبعات منفی آن همچنان باقی است توبه می کنم.

امام جمعه خیرآباد با اشاره به برگزاری انتخابات، اظهار داشت: انتخابات در حال برگزاری است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند انتخابات جشن ملی یک کشور است اما باید چند نکته را در نظر گرفت تا این جشن با شکوه برگزار شود اولاً پیروز انتخابات ملت بزرگ ایران است چرا که مدت هاست دشمنان خارجی و نفوذی های داخلی در حال دلسرد کردن مردم نسبت به انتخابات هستند و حضور پرشکوه مردم این توطئه‌ها را نقش بر آب می‌کند پس در اصل ملت پیروز این انتخابات است.

وی با بیان اینکه روز شنبه انتخابات تمام می شود روز رفاقت و مهربانی است گفت: در این روز  رقابت تمام شدنی است و نمایندگان ملت باید به وظایف و تعهدات خود عمل کنند نماینده منتخب، نماینده همه مردم است و این را باید مردم و هم نماینده منتخب بدانند.

خطیب جمعه خیرآباد بیان کرد: دشمنان ملت ایران در یک محاسبه غلط سردار بزرگ اسلام را به شهادت رساندند تا از این طریق فشار حداکثری را کامل کنند و از طرفی انتقام شکست های به وجود آمده توسط سردار را در عراق لبنان و منطقه جبران کنند و محور مقاومت را تا مدت های طولانی دچار رخوت و کندی کنند.

وی افزود: اما این محاسبات اشتباه شد و در طول همین چهل روزی که از شهادت سردار می گذرد محور مقاومت ضربات مهمی به استکبار و ایادی آنان در منطقه وارد کرده است امروز سوریه در حال پیشروی است و ان شاالله به زودی به طور کامل آزاد می‌شود دولت عراق و لبنان تشکیل شد، آل‌سعود ضربات مهلکی از انصارالله یمن دریافت کرد و این هیمنه به برکت خون شهید سلیمانی بود.

امام جمعه خیرآباد گفت: شهید بزرگوار ما در وصیت نامه الهی و سیاسی خود به مقام ولایت اشاره بسیار کرده است و آن را عمود ضمیمه نظام و اسلام دانسته است و در صورت آسیب دیدن به این عمود حتی سرزمین وحی نیز آسیب خواهد دید لذا به همگان اشاره فرموده است و توصیه کرده است که هرگز ولایت و شخص رهبر معظم انقلاب را تنها نگذارید.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…