جمعه, 18 بهمن 1398 ساعت 14:24

دشمنان نظام از طریق فشار حداکثری سعی در به زانو درآوردن نظام اسلامی دارند

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته خیرآباد بیان داشت: در روایت آمده است عده ای روز قیامت به سوی بهشت روانه می شوند از آنان می پرسند آیا حساب و کتاب شده اید؟ می گویند خیر سوال می شود پل صراط، جهنم را گذرانده اید جواب می میدهند می‌گویند پس چه کرده‌اید که بدون گذراندن مواقف وارد بهشت می شوید؟

وی ادامه داد: جواب می دهند ما دو خصلت داشتیم یکی در خلوت حیا می کردیم گناه نمی کردیم دیگری اینکه آنچه خداوند از روزی که به ما ارزانی داشت ما به آن راضی بودیم.

طزری گفت: ملاک ایمان این نیست که انسان در جمع گناه نکند هرچند امروز این یک فضیلت است چرا که عده ای بی حیایی را به جایی رسانده اند که در جمع گناه می کنند بلکه ملاک ایمان واقعی آن است که انسان در خلوت گناه نکند و خدا را ناظر بر خویش ببیند، دوم اگر به مقدرات الهی راضی باشد هرگز غم و اندوه و مال حرام سراغ او نمی‌آید.

امام جمعه خیرآباد در خطبه دوم نمازجمعه این هفته خیرآباد خاطرنشان کرد : انقلاب اسلامی ما برکات معنوی و مادی بسیاری داشت که در یک خطبه و چند خطبه قادر به بیان آن نیستیم.

وی اظهار داشت: یکی از برکات نظام که معمولاً مغفول مانده است برکات معنوی انقلاب است، در زمان حکومت پهلوی تمام سعی و تلاش حکومت ترویج بی بند و باری و فساد در بین جوانان جامعه بود و جوانان بر گناه و معصوم که می‌توانستند انسانهای پاک و با ایمانی باشند را به تباهی می کشاند.

طزری در ادامه بیان کرد: به برکت انقلاب اسلامی و نظام اسلامی در جامعه ما انسانهایی همچون حججی ها و شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس تربیت شدند جوانان با انگیزه و با ایمانی که بعضاً ره صد ساله را یک شبه طی کردند، این برکت بسیار بزرگی است که باید به آن اهتمام ورزید.

وی خاطرنشان کرد: ۲۲ بهمن روز نشان دادن و به رخ کشیدن عظمت ملت ایران است و مربوط به هیچ جناحی نیست و از نشانه‌های زنده بودن انقلاب اسلامی است.

خطیب جمعه خیرآباد با بیان اینکه نزدیک به دو هفته دیگر تا انتخابات باقی مانده است گفت: انتخاباتی که از چند جهت دارای اهمیت ویژه ای است اول آنکه این اولین انتخابات در ۴۰ سال دوم انقلاب یا به تعبیر دیگر گام دوم است نکته دوم این انتخابات می‌تواند بر انتخابات ریاست جمهوری تاثیر بگذارد و یک دولت انقلابی و جوان را رقم بزند.

وی تصریح کرد: دشمنان نظام مدتهاست که دیگر ابزار نظامی را کنار گذاشته و از طریق فشار حداکثری سعی در به زانو درآوردن نظام اسلامی دارند اما آنچه باعث بقاء و دوام نظام تاکنون گشته است پیوند بین مردم و نظام بوده است و دشمن سعی دارد این پیوند را از بین ببرد.

وی افزود: یکی از نشانه‌های گسسته شدن این پیوند عدم مشارکت بالای مردم در انتخابات است لذا دشمنان سعی دارند تا با فشار حداکثری مشارکت حداقلی را رقم بزنند.

امام جمعه خیرآباد تاکید کرد: هر کس که به نظام اسلامی و میهن خویش علاقه‌مند است وظیفه شرعی و حق اوست که در انتخابات شرکت کند.

وی خاطرنشان کرد : انتخابات مربوط به اصل نظام است و کم‌کاری و ضعف عده‌ای که موجبات ناراحتی مردم را به وجود آورده است باعث نشود که مردم بخواهند انتقام آن را از نظام بگیرند.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…