جمعه, 11 بهمن 1398 ساعت 16:41

افراد رد صلاحیت شده به جای سیاه نمایی علت را به مردم اعلام کنند

حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد

حجت الاسلام و المسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته پس از سفارش همگان به رعایت و کسب تقوای الهی با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم، اظهار داشت: یکی از مباحث مربوط به انتخابات حق الناس بودن انتخابات است بدین معنا که همانطور باید از رای ملت صیانت شود باید از ورود افراد نا صالح نیز جلوگیری شود تا مردم دچار اشتباه نشوند.

وی افزود: شورای نگهبان طبق قانون اساسی وظیفه دارد از ورود افراد ناصالح به عرصه انتخابات جلوگیری کند و این یک امری است که در همه دنیا لحاظ می شود و اگر کسی به رای و نظر شورای نگهبان اعتراضی دارد می تواند شکایت نماید تا مدارک او مجدداً بررسی شود.

امام جمعه خیرآباد گفت: اینکه عده ای بدون مراجعه به شورای نگهبان و ارائه مدارک و مستندات قانونی به شورای نگهبان حمله کنند و رای و نظر این شورا را خدشه دار کنند با وجود آنکه در انتخابات متعدد با نظر همین شورای نگهبان به انتخابات وارد شده‌اند و جایگاه‌های مهمی را به دست آورده اند نوعی ظلم به حق این شورا است.

طزری بیان کرد: پیشنهاد می گردد افراد رد صلاحیت شده به جای آنکه سیاه‌نمایی کنند و به شورای نگهبان حمله ور شوند و یا ایراد های بی اساس را به شورای نگهبان نسبت دهند شفاف و با صراحت به مردم بگویند چرا رد صلاحیت شده اند تا مردم بدانند که آیا شورای نگهبان جناحی عمل کرده است یا فقط قانون را مد نظر داشته است.

وی خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی جای مفسد اقتصادی، انسان های مشکل دار از لحاظ مالی و اخلاقی نیست و شورای نگهبان وظیفه دارد از ورود این افراد جلوگیری کند و اسیر جوسازی‌ها نشود.

خطیب جمعه خیرآباد با اشاره به اینکه در هفته گذشته رئیس جمهور آمریکا طرح معامله قرن را در حضور نخست وزیر رژیم غاصب و جعلی رونمایی گفت: در این طرح قدس پایتخت رژیم غاصب  معرفی شده است، شهرک سازی ادامه می‌یابد، آوارگان حق بازگشت ندارند و حماس باید خلع سلاح شود و در مقابل کشورهای اغلب مسلمان (عربستان، امارات، کویت) در فلسطین سرمایه گذاری کنند که متاسفانه بعضی از حکام کشورهای عربی این طرح را پذیرفته اند و در این مراسم نمایندگانشان شرکت داشته اند.

وی اظهار داشت: هدف از این طرح اولاً سرپوش بر شکست های متعدد آمریکا در منطقه است و ثانیاً در آستانه انتخابات نیاز به رای یهودیان دارد که با این خدمت می تواند نظر آنان را جلب کند ثالثاً تفرقه بین کشورهای اسلامی به وجود می آورد و عده ای را مخالف طرح و عده‌ای دیگر را موافق طرح قرار می‌دهد و با ایجاد تفرقه، حاشیه امن برای رژیم غاصب به وجود می آورد.

امام جمعه خیرآباد گفت: ما ضمن محکوم کردن این طرح و این معامله اعلام می داریم که این طرح به لطف خداوند شکست خواهد خورد و ملت‌های بیدار منطقه هرگز اجازه اجرای این طرح را نخواهند داد و این طرح باعث اتحاد کشورهای مقاومت و همچنین رسوایی بعضی از سران کشورهای عربی خواهد شد.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…