جمعه, 04 بهمن 1398 ساعت 14:14

مسئولین باتکیه بر توان داخلی انرژی خود را صرف حل مشکلات کشور کنند

حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد

به گزارش آدینه آنلاین خیرآباد، حجت‌الاسلام جعفر طزری در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته خیرآباد، با اشاره به اینکه در آستانه شهادت حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) قرار داریم، بیان داشت: شهادت این بانوی بزرگ اسلام را خدمت همه ارادتمندان و محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌کنم.

وی افزود: حضرت زهرا (س) الگوی یک انسان کامل برای همه بشریت در زندگی دنیوی است همه انسان‌ها اعم از مرد و زن برای بهترین زندگی کردن خود در دنیا نیاز به این الگو دارند.

طزری خاطرنشان کرد: حضرت زهرا (س) به عنوان یک مادر الگوی خوبی برای زنان جامعه و مادران ما است چرا که توانست فرزندان نمونه‌ای همچون حسین (ع) و زینبین (س) تربیت کند اما امروز متأسفانه در این زمینه کوتاهی‌هایی مشاهده می‌کنیم، در بعد همسر بودن همسر نمونه‌ای برای مولا علی (ع) است.

امام جمعه خیرآباد گفت: حصرت زهرا (س) در عرصه‌های سیاسی یک زن سیاستمدار است که در تمام زمان‌ها گوش به فرمان ولی خود است و هرجا احساس شود در صحنه حضور داشته باشد حضور فعال دارد و آن گاه در عرصه عبادت و بندگی خدا به اوج می‌رسد و این چیزی است که ما باید بیاموزیم.

وی اضافه کرد: عده‌ای متدین و اهل عبادت اند اما از سیاست غافل، عده‌ای مادران خوبی هستند اما از اوضاع و احوال خود بی خبرند و عده‌ای هم اهل سیاست هستند اما از عبادت و بندگی خدا خبری ندارند.

خطیب جمعه خبرآباد با اشاره به اینکه کمتر از یک ماه دیگر به انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، بیان داشت: انتخابات مظهر اقتدار ملی است، حضور باشکوه مردم در انتخابات در اصل تأیید نظام و اصول آن کشور است.

خطیب جمعه خیرآباد تصریح کرد: دشمنان از مدت‌ها به دنبال آن هستند که انتخابات را کم‌رنگ و بی‌اهمیت جلوه دهند که یکی از این شگردها حمله به شورای نگهبان است.

وی یادآور شد: از ابتدای انقلاب اسلامی انتخابات با نظارت شورای نگهبان برگزار شده است و عده‌ای که امروز به شورای نگهبان تهمت جانبداری می‌زنند، در انتخابات گذشته با نظر همین شورا تأیید شده‌اند اما تعجب است که چرا آن زمان شورای نگهبان هیچ اشکالی نداشت اما امروز که رد صلاحیت شده‌اند به دنبال تضعیف شورای نگهبان هستند.

امام جمعه خیرآباد بیان کرد: البته اگر کسی دلیل و سندی دارد می‌تواند از طریق قانون پیگیری کند اما اینکه اصل شورای نگهبان را زیر سوال ببریم این همان کاری است که دشمنان قسم خورده نظام به دنبال آن هستند تا بلکه از این طریق بتوانند انتخابات مجلس شورای اسلامی را از شکوه و عظمت بیاندازند و سپس این گونه تلقین کنند که مردم دیگر علاقه مند به نظام و اصول آن نیستند سپس فشارها را علیه این نظام شدت بخشند تا بلکه از این طریق بتوانند نظام را به زانو در بیاورند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در خطبه تاریخی ۲۷ دیماه جمله‌ای پرمغز و قابل تأمل فرمودند، گفت: اگر این جمله آویز گوش همه مسئولان و مردم شود بدون تردید در حرکت مردم در مسیر انقلاب تأثیر خواهد داشت ایشان فرمودند؛ همین جنتلمن‌های پشت میز مذاکره همان تروریست‌های فرودگاه بغداد هستند.

طزری افزود: این جمله از چند جهت قابل بررسی است نکته اول اینکه به ظاهر اینها نگاه نکنید به طرز گفتار و پوشش اینها نگاه نکنید باطن اینان برخلاف و ظاهر پلید و کثیف است ثانیاً اگر اینان بر سر میز مذاکره قرار می‌گیرند هدفشان مذاکره نیست، از اجبار پای میز مذاکره آمده‌اند و الا اگر بتوانند همانند ترور سردار سلیمانی، از هیچ جنایتی دریغ نمی‌ورزند.

وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده نظام کاری که نمی‌توانند با جنایت انجام دهند می‌خواهند از طریق مذاکره انجام دهند.

امام جمعه خیرآباد گفت: مسئولان به جای صرف وقت و تعطیل کردن ظرفیت‌های کشور به مذاکره با چنین جنایتکارانی، انرژی خود را صرف برطرف کردن مشکلات از طریق توان داخلی نمایند و مردم هم بدانند از مذاکره با چنین بزدلان و انسان‌های جانی جز خسارت چیز دیگری حاصل نمی‌شود لذا از مسئولان بخواهند که به جای مذاکره از ظرفیت کشور استفاده کنند.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…