جمعه, 27 دی 1398 ساعت 15:43

اروپایی ها در دشمنی با ملت ایران از آمریکا کمتر نیستند

مواظب موج سواری مذبوحانه و زبونانه  عده‌ای از عناصر شکست خورده باشیم/ اروپایی ها در دشمنی با ملت ایران از آمریکا کمتر نیستند

حجت الاسلام و المسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته خیرآباد بیان داشت: خداوند در سوره مبارکه اسرا آیه ۳۴ می فرماید؛ به عهد خود عمل کنید زیرا از آن سوال خواهد شد، یکی از موارد عهد این است که انسان به خاطر مشکلات مادی از برادر دینی خود مبلغی را قرض بگیرد و متعهد شود که در فلان زمان به او پرداخت کند اما متاسفانه همین که مشکل او برطرف شد عهد خود را فراموش می کند و حق دیگران را نمی پردازد که در روایات از این گونه افراد به سارق تعبیر شده است.

وی افزود: در روایتی از امام صادق علیه السلام آمده است هر مومنی که مال  مومن دیگر را حبس کند در حالی که آن برادر مومن به مالش نیازمند است از طعام بهشت نخواهد خورد.

امام جمعه خیرآباد با اشاره به سانحه هواپیمایی اوکراین، گفت : آن سانحه را خدمت همه خانواده محترم جانباختگان تسلیت عرض می کنم و برای بازماندگان طلب صبر و اجر فراوان داریم همچنین از این حادثه که به خاطر خطای انسانی صورت گرفته است اظهار تاسف می کنیم و امیدواریم که دیگر تکرار نشود.

طزری بیان کرد: از سرعت بررسی و اعلام صریح آن و همچنین از توضیحات صادقانه سردار حاجی زاده و توضیحات سردار سلامی تشکر می گردد و امیدواریم که پیگیری ابعاد مورد سوال و ابهام ها توسط مراجع ذی‌صلاح مشخص و به خانواده های داغدار و ملت ایران اعلام گردد.

وی خاطرنشان کرد : مواظب موج سواری مذبوحانه و تلاش های زبونانه عده‌ای از عناصر شکست خورده و عصبانی از رستاخیز ملت ایران در حماسه تشییع سردار دلها باشیم چرا که اینان سعی دارند نفرت و خشم مردم از آمریکا را به سپاه پاسداران انتقال دهند و همه می‌دانیم سپاه پاسداران ۴۱ سال است با تمام وجود در حفاظت از نظام اسلامی تلاش کرده است و این خطای سهو موجب زیر سوال بردن سپاه و نظام نخواهد شد.

خطیب جمعه خیرآباد گفت: مکانیسم ماشه که چند روز گذشته سه کشور اروپایی استارت آن را زدند دارای دو هدف بود یکی نوع تهدید و برافراشتن چماق برای کوتاه آمدن ایران در مذاکره است ثانیاً این سه کشور گمان کردند که حال که دیگر سردار دل ها به شهادت رسید و از طرفی مردم به خاطر سقوط هواپیما ناراحت هستند و عده ای هم تجمعاتی صورت داده اند و انتخابات نزدیک است شاید حضور مردم به اقل برسد ایران درحالت ضعف قرار دارد و حال فرصت خوبی است که با این تهدید ایران را از زانو به عقب برانیم و دوباره پای میز مذاکره آوریم.

وی تصریح کرد: تحریم‌ها به گفته خود وزیر امور خارجه به انتهای خود رسیده و دیگر امکان افزایش نیست و این عمل نشان داد که اروپایی ها در دشمنی با ملت ایران از آمریکا کمتر نیستند.

امام جمعه خیرآباد با اشاره به انتقام سخت، اظهار داشت: انتقام سخت با حمله به پایگاه عین الاسد صورت گرفت دارای ویژگی‌های خاصی بود که مغفول ماند یکی به رخ کشیدن قدرت اطلاعاتی در مشخص نشدن تحرک سامانه‌های موشکی دوم جنگ الکترونیکی که منجر به از کار افتادن سامانه های جنگ الکترونیک آنها برای منحرف کردن موشک ها شد و سوم خسارت سنگین به مرکز فرماندهی و کنترل ارتش آمریکا در عراق بود که به راحتی قابل جبران نیست.

طزری در پایان گفت: عدم نیاز موشک‌های ایرانی نقطه زن در فاصله های چند صد کیلومتری به ماهواره و هدایت آن است که امکان مختل کردن آنها را تا حد نزدیک به صفر می رساند و در این زمینه چین و روسیه از ما ضعیف‌تر است.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…