یکشنبه, 03 آذر 1398 ساعت 11:00

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با فرمایشات به جا و بصیرانه خود مانع رسیدن آزروهای دشمنان شدند

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه شهر خیرآباد ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته خیرآباد، بیان داشت: در زندگی دنیوی ما انسان ها علاوه بر اینکه امور مادی تأثیر گذار هستند امور معنوی نقش بسزایی دارد که دین مبین اسلام به آن سفارش کرده است.

وی افزود: این نشان دهنده آن است که ما باید به این امور اهمیت داده و در زندگی خود از این امور استفاده نمائیم.

طزری گفت: یکی از این امور معنوی که شاید عقل هم نتواند آن را درک کند نقش صدقه می باشد، در روایات ائمه معصومین علاوه بر نقش معنوی صدقه که بیان شده است همچون فروکش کردن غضب خداوند با صدقه یا اینکه در روز قیامت همه جا گرم و داغ است مگر سایه مؤمن که سایه مؤمن همان صدقه است و روایات دیگر برکات دنیوی دیگر هم صدقه دارد که می توان به دفع بلا، طول عمر، نازل شدن روزی و مداوا کردن مرض ها اشاره کرد.

امام جمعه خیرآباد در خطبه دوم نمازجمعه ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان و دلاور مردان عرصه جهاد وکوشش ، اظهار داشت: امروز نیاز جامعه ما به روحیه جهادی و بسیجی است، اگر این روحیه همانند ابتدای انقلاب بر فضای جامعه حاکم شود مشکلات ما کمتر و دشمنی دشمنان کم اثر تر خواهد شد.

وی تاکید کرد: در زمان، جنگ مسئولان و فرماندهان ما با روحیه بسیجی با کمترین امکانات اما با ایمان به خدا و توکل به او جنگ 8 ساله را به پیروزی رساندند و امروز که دشمن ضعیف تر از گذشته است می توان با همان روحیه و اتکاء به داشته های درونی بر مشکلات غلبه کرد.

طزری با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با کار آفرینان و تولیدکنندگان، ضمن بر شمردن مشکلات تولید و اهمیت و رونق اقتصادی، اظهار داشت: اگر بخواهیم به این چشم بیندازیم که چه زمانی تحریم ها برداشته می شود باید بدانیم تا 2 سال آینده تحریم ها لغو نخواهد شد.

وی افزود: ما کارهای بسیار بزرگتری را انجام دادیم بر طرف کردن مشکلات فعلی به مراتب راحت تر از آن کارهای بزرگی است که صورت گرفته است، اینکه راهبر جمهوری اسلامی بی اثر کردن تحریم هاست دور زدن تحریم ها یک تاکتیک است.

خطیب جمعه خیرآباد خاطرنشان کرد: اگر می خواهیم دشمن دیگر ما را تحریم نکند باید آن قدر محکم شویم که دشمن متوجه شود دیگر تحریم کردن جز ضرر به خودش اثری بر کشور ما ندارد.

وی بیان کرد: بعد از اعلام نرخ جدید بنزین و سهمیه بندی آن، شاهد آشوب ها و اغتشاشاتی در کشور شدیم که متأسفانه تعدادی از عزیزان جان باختند، اموال عمومی و خصوصی مردم مورد تعرض قرار گرفت و طبق بر آورد مسئولان چند ده هزار میلیارد تومان هزینه بر کشور وارد شد..

امام جمعه خیرآباد عنوان کرد: دشمنان قسم خورده نظام در این چند سال اخیر شکست های بسیاری از جمهوری اسلامی به عنوان اصل محور مقاومت خورده اند و هر چه در این چند سال انجام دادند تا امنیت ما را که خط قرمز ماست بر هم زنند نتوانستند که وقایع دی ماه 96 یکی از آن نمونه ها بود، لذا با کمک کشورهای دیگر و بعضی از همسایگان منطقه بدنبال فرصت بودند که بتواند امنیت ما را بر هم زنند که این اقدام دولت فرصت لازم را به آنان داد و شد آنچه نباید می شد،

وی خاطرنشان کرد: باید همه ما به هوش باشیم که دشمن از کوچکترین اشتباهات، بزرگترین استفاده ها را می برد لذا بسیار هوشیار انه باید عمل شود.

طزری بیان کرد: اصل هدفمندی سوخت و یارانه مورد توافق همگان می باشد و یکی از اقداماتی است که باید صورت می گرفت اما چه خوب بود اگر دولت محترم قبل از اعلام آن، ابتدا زیر ساخت ها را فراهم می کرد و مابه التفاوت را قبل از اعلام پرداخت می کرد و با کمک نخبگان و صدا و سیما مردم را توجیه می کرد و مجلس هم قوانین لازم را مصوب می کرد سپس به اطلاع مردم می رسید و یقیناً مردم استقبال می کردند.

وی تصریح کرد: به هر حال خداوند را شاکریم که با رهبری، رهبر فرزانه انقلاب و فرمایشات به جا و بصیرانه خود مانع تحقق آرزوهای دشمنان شدند و ملت بصیر و آگاه با حضور خود در میدان عرصه را بر غارت گران و اشرار تنگ آوردند و تشکر ویژه می کنیم از نیروهای نظامی و انتظامی، سپاه و بسیج، پاک بانان شهرداری و آتش نشانی و اورژانس که با حضور خود امنیت را به جامعه برگرداندند.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…