جمعه, 10 آبان 1398 ساعت 14:37

مردم و مسئولان مواظب باشند تحت تاثیر القائات دشمنان قرار نگیرند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمازجمعه خیرآباد، حجت الاسلام و المسلمین جعفر طزری ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته، بیان داشت: خداوند تبارک و تعالی در سوره مبارکه زمر می‌فرماید خداوند اجر صابران را بدون حساب می دهد، یعنی بدون اینکه با آنان حساب و کتاب اعمال کند و در مقابل اعمال به آنان پاداش دهد بدون در نظر گرفتن اعمال آن ها به آنان پاداش می دهد.

وی افزود: این آیه صابران را یکی از این گروه‌ها می‌داند در روایات ائمه معصومین علیه السلام چند گروه دیگر نیز نام برده شده اند که آنان هم بدون حساب و کتاب وارد بهشت می شود یک گروه از اینان کسانی هستند که در راه خدا و به خاطر خدا با دیگران دوستی می‌کنند به خاطر پول، مقام، شهرت و غیره تنها ملاک دوستی آنان خداوند و رضایت اوست.

طزری اظهار داشت: گروه دیگر فقرایی هستند که در دنیا بر فقر خویش صبر می‌کنند و به حرام الهی گرفتار نمی شوند و گروه سوم کسانی هستند که بر طاعت الهی صبر می کنند و وظایف شرعی خود را در هر حال انجام می‌دهند و در زمانی که مردم به راحتی گناه می کنند و گناه کردن  آسان است بر ترک گناه صبر می کنند و هرگز معصیت نمی کند.

امام جمعه خیرآباد در خطبه دوم نمازجمعه این هفته خیرآباد گفت: مقام معظم رهبری در مراسم مشترک دانش آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش هشدار مجدد درباره تلاش دشمن برای دستکاری و تخریب دستگاه محاسباتی کشور اعم از مردم موثران فکری و مسئولین دادند.

وی عنوان کرد: دشمن در صدد است اینگونه القاء کند که راه ۴۰ ساله جمهوری اسلامی در استقبال طلبی و آزادی خواهی از ابتدا اشتباه بوده و نه تنها دستاوردی نداشته بلکه چالش زا و هزینه ساز بوده است، با قبول این گزاره اساساً حرکتی به نام انقلاب اسلامی اشتباه بوده و نباید صورت می گرفته است و اینک نیز چاره کار در پذیرش اشتباه و بازگشت از این راه است.

طزری خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین ابزار این فریبکاری بمباران رسانه‌ای و وارونه نمایی واقعیت هاست و مشکلات و نقاط ضعف واقعی به شدت بزرگنمایی می شوند و با نه غیر قابل عبور و لا ینحل جلوه داده می شود پتانسیل ها و ظرفیت های واقعی نادیده گرفته شده یا کوچک‌نمایی می‌شود موفقیت‌ها به حاشیه رانده شده و با مقیاس های مع الفارق و نامربوط تحقیر می شود.

وی افزود: اهداف و برنامه های تخیلی و غیرقابل دسترسی وانمود می شود به آرمان‌ها و مفاهیم اساسی و اصولی حمل شده و زیر سوال برده می‌شود و این از اصلی ترین کارهای دشمن است و اگر خدای ناکرده مسئولان و مردم تحت تاثیر این گونه القائات قرار بگیرند همان کاری را خواهند کرد که دشمن می خواهند و همان برنامه‌ای را انجام می‌دهند که دشمن دین می کند و دیگر زمان نیاز به حمله نظامی نیست آن کشور در ظاهر مستقل است اما در باطن مستعمره آن کشور است شبیه آنچه که در بعضی از کشورها ملاحظه می‌شود لذا بر مردم و مسئولان است که مواظب باشند تحت تاثیر القائات دشمنان قرار نگیرند.

امام جمعه خیرآباد با اشاره به اینکه در آستانه یوم‌الله ۱۳ آبان قرار داریم گفت: ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است روزی که دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اولا عظمت آمریکا را در هم ریختند و ثانیاً لانه فساد و توطئه علیه کشورمان را تسخیر کردند است.

طزری گفت: شما نگاهی به تحولات عراق و لبنان به اندازه چگونه سفارتخانه آمریکا تظاهرات مسئلت آمیز و قانونی مردم را تبدیل به آشوب و تظاهرات مسلحانه نمود این نشان می دهد که جوانان دانشجوی ما هم خوب فهمیدن و هم خوب عمل کردند.

وی گفت: روز ۱۳ آبان روز اعتراض به استکبار و سیاست های غلط آن علیه نظام اسلامی است روز نشان دهنده عزم ملت ایران بر ایستادگی و مقاومت در مقابل استکبار است.

طزری اظهار کرد: روزی که مردم نشان می‌دهند که به استکبار اعتماد ندارند و هرگز دست از مبارزه با استکبار برنمی‌دارند نظام اسلامی ما با هیچ کشوری تقابل ندارد مگر با کشوری که به ما ظلم کرده است و خوی استکباری دارد.

وی خاطرنشان کرد: روز ۱۳ آبان روز مرگ بر تمام سیاست های استکباری آمریکاست تا زمانی که آمریکا از خوی استکباری خود دست بر ندارد روزی ۱۳ آبان ادامه دارد.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…