جمعه, 19 مهر 1398 ساعت 15:00

امروز قدرت پوشالی آمریکا را نظام جمهوری اسلامی ایران به چالش کشانده است

حجت الاسلام والمسلمین قدوسی امام جمعه موقت خیرآباد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته خیرآباد ضمن سفارش همگان به رعایت و کسب تقوای الهی، بیان داشت: جنبش اربعین و موج گسترده ای است که امروز در اقسا نقاط دنیا دیده می شود و  مردم حرکت می کنند به سمت راهپیمایی عظیم اربعین که این نشان دهنده حب و دوست داشتن اهل بیت (ع) است.

قدوسی افزود: دشمنان امام حسین(ع) در تلاش بودند تا در کشور عراق حوادث و اتفاقاتی بوجود بیایید تا مردم در این راهپیمایی بزرگ اربعین شرکت نکنند اما آنان باید بدانند که نقش هایشان نقش بر آب می شود.

وی با اشاره به روز روستا و عشایر اظهار داشت: قطعا باید دولتمردان استفاده بهتر و بهینه از فراهم کردن زمینه رشد و تعالی روستاییان را فراهم کند تا روستاهایان به شهر مهاجرت نکنند که موجب درست کردن تراکم نشود و ثانیا باید روستا، زمینه تولید و رونق تولید را هم فراهم شود که این نیازمند همت مسئولین است که باید  به این مسئله توجه ویژه ای کنند.

امام جمعه موقت خیرآباد با اشاره به دیدار جمعی از نخبگان کشور با مقام معظم رهبری، بیان کرد: دولتمردان در رشد و تعالی و به صحنه در آمدن نخبگان عزیز را فراهم کنند چرا که این جوانان، مغزهای متفکر این کشور و مرز و بوم هستند.

وی اضافه کرد: افراد دست اندرکار نباید جوانان را مایوس کنند و باید بستر این را فراهم کنند تا نخبگان در این کشور اسلامی بتوانند خدمت کنند و کشور را از لحاظ پیشرقت صنعت و تکنولوژی به پیش ببرند

خطیب موقت جمعه این هفته خیرآباد گفت: در چند روز گذشته شاهد اتفاقاتی در کشور سوریه هستیم که باعث کشته شدن و مجروح  شدن مردم این کشور گردید، نظام اسلامی و ملت ایران فریادش بر این است که تمامیت سوریه حفظ بشود و مردم و رژیم سوریه باید نسبت به مسائل کشورشان تصمیم بگیرند و تجاوز آشکار به خاک یک کشور اسلام پذیرفتنی نیست.

وی خاطرنشان کرد: اقتدار جبهه مقاومت امروز در دنیای کفر، اقتدارش روزافزون است و سر منش این اقتدار نظام مقدس اسلامی است گرچه از گوشه و کنار دنیا گرفتاری‌های مسلمانان را می‌بینیم که باید بکنیم دعا باید بکنیم که امروز ما ا امنت خوبی د منطقه برخوردار هستیم.

وی تصریح کرد: نباید نسبت به بلاهایی که بر سر کشور های مسلمان از جمله  میانمار، افغانستان و سوریه  می افتد بی تفاوت باشیم و این را مد نظر داشته باشیم و برایشان دعا کنیم.

قدوسی افزود: امیدواریم به برکت جهش انقلاب اسلامی ایران و قدرت محور مقاومت روز افزون و انشاالله بیایید روزی که  پرچم بشریت در جهان اسلام به اهتزاز در بیایید و دنیای زیر یک پرچم قرار بگیرد.

وی خاظرنشان کرد: امروز قدرت پوشالی آمریکا را نظام جمهوری اسلامی ایران به چالش کشاند ضمن منزوی شدن آمریکا پهباد آنها را زدند، کشتی انگلیسی را توقیف کردند که اینها نشانه های اقتدار جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…