جمعه, 12 مهر 1398 ساعت 14:22

عملیات نصر من الله یک درس است برای کسانی که می خواهند مشکلات خود را با کمک آمریکا حل کنند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ستاد نمازجمعه خیرآباد، حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته خیرآباد که در صحن آستان امام زادگان طاهر و مطهر (ع) برگزار گردید، بیان داشت: شخصی نزد پیامبر اسلام آمد و عرض کردم مرا علمی بیاموز پیامبر اسلام(ص) فرمودند از آنچه در دستان مردم است یاس و ناامیدی داشته باش که این امر بی نیازی است که آمده است.

وی افزود: این کلام حضرت اشاره به آن است که انسان نباید هرگز چشم به مال و دست دیگران داشته باشد و طمع به مال مردم نداشته باشد بلکه به آنچه که خداوند به او داده است راضی باشد.

طزری گفت: در یک روایت دیگر داریم که شخصیت حضرت سوال کرد چه کنم مردم مرا دوست داشته باشند حضرت رسول اکرم صلی الله فرمود به مال مردم که من داشته باش.

وی ادامه داد: آن شخص در ادامه عرض کرد یا رسول‌الله بیشتر موعظه کن، حضرت فرمود هرگاه خواستی کاری صورت دهی عاقبت آن کار را نگاه کن اگر خیر و رشد در آن بود انجام بده و اگر شر و هلاکت بود آن کار را ترک کن.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز ما کارهایی که انجام می دهیم عاقبت آن کار را نمی سنجیم و همین امر باعث شده که در بعضی کارها دچار خسران و ضرر شویم.

امام جمعه خیرآباد ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به همه سبزپوشان حافظ امنیت بیان داشت: امروز اگر امنیت در جامعه ما وجود دارد مرهون مجاهدت های این عزیزان است امروز نیروی انتظامی مظهر اقتدار و امنیت است و دشمنان، سعی دارند با شیوه‌های مختلف اقتدار این نیرو را در هم شکنند که نمونه آن جوسازی های اخیر علیه این نهاد در برخورد با هنجارشکنان اجتماعی است.

وی با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با فرماندهان سپاه، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با فرماندهان سپاه اعلام کردند که کاهش تعهدات تا رسیدن به نقطه مطلوب باید ادامه یابد، می دانیم که یکی از اقدامات نظام اسلامی در مقابل بدعهدی کشورهای اروپایی کاهش تعهدات برجامی بود که تاکنون سه مرحله آن صورت گرفته است و اخیراً کشورهای اروپایی اعلام کرده اند که اگر مرحله چهارم کاهش تعهدات صورت گیرد آنان از برجام خارج خواهند شد.

طزری بیان کرد: آنچه گفتنی است آنکه اروپایی‌ها تاکنون فقط اسماً در برجام بودند و از لحاظ علمی همچون آمریکا از برجام خارج شده اند لذا حرف آنها شبیه یک شوخی بی مزه می ماند و جواب این شوخی آنست که جمهوری اسلامی به کاهش تعهدات تا برطرف شدن کل تحریم‌ها ادامه دهد.

امام جمعه خیرآباد عنوان کرد: یکی از ابزار آمریکا برای ترساندن جمهوری اسلامی جنگ روانی تبلیغاتی بود که اعلام می‌کرد فشار حداکثری علیه جمهوری اسلامی را می‌خواهد انجام دهد.

وی اضافه کرد: فشار حداکثری از قبل صورت گرفته بود لیکن چون چیز جدیدی علیه ایران اسلامی نداشتند نام جدیدی برای آن افزودند و الا استکبار مدتهاست هرچه در توان دارد علیه ایران اسلامی شروع کرده است و ملاحظه شد که این فشار حداکثری هم نتوانست بر عزم جمهوری اسلامی تاثیری بگذارد و این حربه نیز مانند ابزار دیگر محکوم به شکست شد.

طزری با بیان اینکه در چند روز گذشته انصارالله یمن با عملیات نصر من الله سرتیپ آل سعود را منهدم کرد و تعدادی را به هلاکت و چندین هزار نفر را به اسارت در آورد، گفت: این ضربه مهلک دیگری به آل سعود وارد کرد و این عملیات به تمام عملیات روانی دشمنان پایان داد چرا که آنان حمله موشکی و پهپادی انصارالله به پالایشگاه نفتی آرامکو را کار ایران می دانستند و انصارالله را ضعیف تلقی می کردند.

وی تصریح کرد: این عملیات نشان داد که امروز توازن و قدرت در منطقه به دست آمده و انصارالله دست برتر در منطقه را دارد و این یک درس است برای کسانی که می خواهند مشکلات خود را با کمک آمریکا حل کنند چرا که این حملات نشان داد کاری از آمریکا بر نمی آید و فقط یک تماشاگر می باشد.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…