شنبه, 06 مهر 1398 ساعت 10:53

مسئولین روحیاتی که در دفاع مقدس حاکم بود را به عنوان سر لوحه کار خود قرار دهند

به گزارش آدینه آنلاین خیرآباد، سرگرد سعید تاجیک فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ورامین  به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته خیرآباد بمنابست هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: در دفاع مقدس استعداد هایی از امت شهید پرور ایران اسلامی ظهور و برور پیدا کرد که امروز هم ما در جبهه فرهنگ اقتصاد، سیاست و سایر عرصه هایی که غیر از نظامی گری برای حکومت داری و عدالت است به آنها نیاز داریم.

وی افزود: ساده زیستی و استکبار ستیزی چیزی بود که در دفاع مقدس دیده می شد،  ایثار و از خودگذشتگی در وجود این جانبازان، ایثارگران موج می زد.

سرگرد تاجیک گفت: شهدا اصل ما می توانیم را سر لوحه کار خود قرار دادند و ولایت مداری اصل مهمی بود که شهدا به آن به آن پایبند بودند و اگر در نمازهای جمعه مطلبی توسط ائمه جمعه اعلام می شد آنها لبیک گویان حرکت می کردند حتی به فرمایش حضرت امام راحل هم نمی رسید.

فرمانده سپاه ورامین بیان کرد: امروز ما باید درس ولایت مداری را از همین نمازهای جمعه و دفاع مقدس بگیریم اینها چیزی نیست که به دفاع مقدس محدود شود برخی به این بهانه ها که شما خشونت طلب هستید و مخالف شادی مردم هستید بدنبال این هستند که این هفته ها و مراسمات کم رنگ شود اما اگر این هفته ها کم رنگ شود بدانیم که فرهنگ اسلام و انقلاب هم کمرنگ خواهد شد.

تاجیک ابرار داشت: بدانیم که این ها با اصول انقلاب و ارزشهای انقلاب سازگاری ندارد وبخاطر اینکه پرداختن به مقام شهدا و به اوصاف زیبا شهدا آنها را رسوا می کند بدنبال این هستند که برای این هفته بزرگداشت نگیریم اما درود بر شما ملت ایران اسلامی که به فرموده مقام معظم رهبری امروز زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، شهدای خودتان را فراموش نمی کنید.

وی تصریح کرد: از مسئولین در هر جایگاهی که هستند خواستار این هستنیم روحیاتی که در دفاع مقدس حاکم بود را به عنوان سر لوحه کار خود شان قرار دهند و این مطالبه جدی امت حزب الله از مسئولان نظام است.

سرگرد تاجیک گفت: ما در دفاع مقدس به یک فرهنگی رسیدیم بنام فرهنگ تفکر بسیجی، حضرت امام (ره) در پیامی که به ما دادند فرمودند اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد چشم و طمع جهان خواران از آن کوتاه می شود و این علت بزرگداشت هفته دفاع مقدس است.

وی افزود: امروز ما به بازدارندگی فعال رسیدیم اگر در سایر بخش های دیگر،  پایبندی به تفکر بسیجی و پایبند به اصل ما می توانیم و پایبند به پیام شهدا باشیم قطعاً در این عرصه ها هم، چنان پیشرفت خیره کننده خواهیم کرد که ابر قدرت ها در برابرما کرنش کنند.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…