جمعه, 15 شهریور 1398 ساعت 11:53

تنها راه حل انجام تعهدات برجامی عکس‌العمل قاطع نظام جمهوری اسلامی ایران است

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هقته خیرآباد ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)،گفت: یکی از درسهایی که در مکتب امام حسین علیه السلام باید آموخت بحث استقامت و پایداری است، برای آنکه بتوان به هدف رسید بعد از حرکت در مسیر حق باید در این مسیر استقامت و مقاومت کرد و شرط داشتن ایمان و باورهای عمیق به خداوند و مقام ربوبیت است.

وی افزود: ضمن توصیه به شرکت در مراسم حسینی این مطلب را دوباره متذکر می‌شوم که نماز ظهر عاشورا امسال باشکوه خاصی برگزار شود و دسته‌جات عزاداری سعی کنند هنگام نماز ظهر در هر کجا که قرار دارند اقامه نماز نمایند.

امام جمعه خیرآباد گفت:‌ حزب اله لبنان در پاسخ به تجاوز رژیم غاضب به جنوب لبنان به شهادت رساندن دو نفر از افراد حزب الله در سوریه، سرانجام تهدید خود را عملی کرد و یک رژیم غاصب را منهدم و تعدادی از جمله یک افسر عالی رتبه را به هلاکت رساند.

وی اظهار کرد: در روزگاری نه چندان دور رژیم غاضب هر زمان اراده می‌کرد به لبنان حمله می کرد و به راحتی تا پایتخت لبنان می آمد و هر جنایتی می‌خواست انجام می‌داد اما بر اثر مقاومت و ایستادگی امروز کار به جایی رسیده است که وقتی که حزب‌اله تهدید به انتقام می‌کند رژیم غاضب تمام پایگاه‌های نظامی خود را در شمال سرزمین‌های اشغالی تخلیه می کند و آمریکا را واسطه قرار می دهد که به حزب اله بگوید حمله نکند و به مدت یک هفته در اضطراب قرار دارد و با اینکه می داند حزب اله انتقام می گیرد اما سردرگم است.

طزری تصریح کرد: این چیزی نیست جز ثمرات مقاومت و میوه شیرینی مقاومت که امروز به دست آمده است.

امام جمعه خیرآباد بیان کرد: طرف های برجام به خصوص سه کشور اروپایی به مهلت ۶۰ روزه سوم نیز عکس العملی نشان ندادند و جمهوری اسلام ایران گام سوم کاهش تعهدات بین ایران و آمریکا را برداشت.

وی گفت: نکته قابل توجه این است که فرانسه به خود یکی از بدهکاران بر جامعه است امروز نقش میانجی گری بین ایران و آمریکا را باز می‌کند تا بار دیگر این دو کشور را رو در روی یکدیگر و در پشت میز مذاکره قرار دهد.

طزری در پایان خاطرنشان کرد: باید بدانیم تا زمانی که کاهش تعهدات ناچیز باشد حاضریم ۶۰ روز های بسیاری را به آنان مهلت دهیم آنان هرگز به تعهدات برجامی عمل نخواهند کرد، لذا تنها راه حل انجام تعهدات برجامی عکس‌العمل قاطع نظام جمهوری


است.

آخرین ویرایش در جمعه, 15 شهریور 1398 ساعت 15:13

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…