شنبه, 12 مرداد 1398 ساعت 09:38

گفتمان مقاومت و باز دارندگی، تنها مسیر دست یابی به قله پیروزی و موفقیت است

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته، بیان داشت: حضرت  امیرالمؤمنین(ع) می فرماید ایمان آنست که انسان جایی که ضرر به ظاهر برای او منفعت دارد را ترک کنو و صدقی که به ظاهر برای او ضرر دارد را برگزیند.

وی افزود: بدین معنا که اگر بین راستگویی که توام با ضرر است و کذبی که همراه منفعت است صدق و راستی را برگزیند.

طزری اظهار داشت: در روایات اسلامی ما، نقش بسیار مخربی برای دروغ گویی در نظر گرفته شده است و از آن طرف فضایل بسیاری برای راستگویی نیز در نظر گرفته گرفته شده است.

امام جمعه خیرآباد در خطبه دوم نمازجمعه این هفته خیرآباد گفت: مقام معظم رهبری چندی قبل فرمودند که آمریکا رو به افول است و در همه عرصه ها در حال پایان یافتن است و دلایلی برای این نظر خود بیان داشتند و این مطلب را فرمودند که همه ترسوهای داخلی بدانند ودل، نیروهای انقلابی محکم شود و بدانند که در سایه مقاومت، می توان بر آمریکا هم غلبه کرد.

وی خاطر نشان کرد: از نشانه های افول قدرت آمریکا این است که کارهایی را که قبلا به تنهایی انجام می داد اکنون با کمک از نیروهای دیگر و حتی کشورهای ضعیف تر می خواهد در مقابل جمهوری اسلامی انجام دهد که نمونه اخیر آن ائتلاف اروپایی بود که با شکست مواجه شد.

وی با اشاره به تحریم وزیر امور خارجه کشور از سوی آمریکا، بیان کرد: امریکا با تحریم نماینده دیپلماسی ایران نشان داد که فاقد قدرت منطق است و طرح موضوع مذاکره صرفا یک بازی مسخره و سیاسی است.

طزری گفت: راهبرد نه جنگ، نه مذاکره و گفتمان مقاومت و باز دارندگی، تنها مسیر دست یابی به قله پیروزی و موفقیت است.

امام جمعه خیرآباد افزود: این اقدام عجولانه حکایت از شکست دشمن، در فشار حداکثری و ناکامی در مقابله با نظام انقلابی مردمی ایران است.

وی با اشاره به ۱۲مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تنها نهاد و ارگانی است که مردم را بسیج کرده و در بزنگ ها به صحنه آورده است و کارش حفظ منافع ملی است و به هیچ جناحی وابسته نیست.

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…