شنبه, 18 خرداد 1398 ساعت 10:28

ملت ایران هیچ گاه با دولت آمریکا مذاکره نخواهد کرد

به گزارش آدینه آنلاین خیرآباد حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته ۱۷ خرداد ۹۸ بیان داشت: در حکمت ۱۲۶ نهج البلاغه حضرت امیرالمؤمنین(ع) می فرماید؛ از چند چیز تعجب می کنم، تعجب می کنم از کسی که مرگ را فراموش می کند در حالی که مردگان را می بیند، اگر انسان چشم عبرت بین داشته باشد هر جنازه ای را که می‌بیند باید به یاد مرگ خود بیفتد که یک روز او را در بر خواهد گرفت و او نیز مانند دیگران از این دنیا منتقل خواهد شد، لذا انسان باید با دیدن مردگان از مرگ خود یاد کند.
وی افزود: در روایت متعدد اسلامی ذکر مرگ بسیار وارد شده است در روایتی از رسول اکرم(ص) آمده است که فرمودند ای مردم، باهوش ترین شما کسی است که پیش از همه به یاد مرگ و پایان زندگی باشد.
امام جمعه خیرآباد اظهار داشت: اصول یاد مرگ سازنده است و سفارش بسیار شده است که انسان در روز چند بار یاد مرگ کند یاد آن روزی که باید در برابر تمام اعمال خود جوابگو باشد و خوشا به حال کسی که به یاد آن روز می‌افتد و خود را آماده می سازد.
وی گفت:‌ رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر امام(ره) فرمودند گفتمان امام، گفتمان مقاومت بود این را نه بر اساس احساس بلکه از روی منطق بیان می‌کردند.
طزری بیان کرد: یکی از توطئه های دشمن در مورد محور مقاومت این است که اولاً مقاومت هزینه دارد ثانیاً مقاومت شدنی نیست لذا تحمل فشار ها و سختی ها فایده ای ندارد چرا که در مقابل آمریکا و استکبار نمی توان ایستاد لذا بهترین راه مذاکره و معامله است.
وی افزود: در جواب باید گفت همانطور که مقاومت هزینه دارد سازش و مذاکره نیز هزینه دارد و هزینه سازش به مراتب بالاتر از هزینه مقاومت است و حال آنکه هزینه مقاومت رو به کاهش است.
خطیب جمعه خیرآباد اظهار داشت: با نگاهی به اردوگاه استکبار به راحتی می توان فهمید که استکبار در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب، اکنون در بدترین وضعیت قرار دارد شکست های پی در پی در منطقه غرب آسیا، مشکلات متعدد در خود آمریکا چه مشکلات امنیتی، سیاسی و چه مشکلات اقتصادی و فرهنگی در حالیکه در طرف مقابل محور مقاومت به ویژه جمهوری اسلامی در طول این ۴۰ سال اکنون در بهترین وضعیت قرار دارد پیروزی های پی در پی در غرب آسیا، حذف داعش از منطقه، مسئله فلسطین، یمن، عراق و ... نمونه های بارز از پیروزی جمهوری اسلامی بر استکبار است.
وی خاطرنشان کرد: با این حال محاسبه می‌توان فهمید که به راحتی می‌توان در مقابل استکبار ایستاد و مقاومت کرد و پیروزی رسید که یک نمونه این پیروزی ها مسئله فلسطین است.
طزری افزود: استکبار هزینه های بسیاری انجام داده تا تمام حیثیت و آبروی خود را برای تامین امنیت رژیم غاصب هزینه کرد تا از این طریق بتواند بر ملت‌های مسلمان مسلط شود و بلکه از این طریق کشورهای اسلامی را تجزیه کند.
امام جمعه خیرآباد گفت: امروز ما شاهد آن هستیم نه تنها امنیت رژیم غاضب تامین نشد بلکه این رژیم در بدترین شکل امنیت قرار دارد و نه تنها مسئله فلسطین حل نشد بلکه در روز جهانی قدس بیش از ۱۰۰ کشور علیه رژیم غاضب تظاهرات می‌کنند و خواستار محاکمه سران این رژیم به جرم جنایت جنگی هستند.
وی در پایان تصریح کرد:‌ امروز رئیس جمهور آمریکا در کشور انگلیس که در تمام مسائل دنباله رو او هست و از هم پیمانان آمریکاست احساس امنیت ندارد و تظاهرات گسترده علیه او صورت می گیرد و همه این ها نشانه زوال استکبار و نشانه قدرت محور مقاومت است.

انتهای پیام/

آخرین ویرایش در یکشنبه, 19 خرداد 1398 ساعت 10:37

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…