جمعه, 27 ارديبهشت 1398 ساعت 15:28

مسئولان بر فضای مجازی نظارت داشته باشند

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته خیرآباد بیان داشت:  امام سجاد(ع) در فرازی از دعای ابوحمزه ثمالی از خداوند می خواهد تا او را کمک کند تا بر حال خود گریه کند، ما انسان ها بارها شده است که بر حال دیگران ناراحت می‌شویم و گریه می‌کنیم اما کمتر شده است که بر حال خویش هم گریه کنیم اگر به کاستی‌ها و نواقص خود مطلع شویم حتماً گریه خواهیم کرد.

وی افزود: در این فراز ایشان به یکی از ابزار و وسوسه های نفس برای فریب انسان اشاره می کند و آن را به تاخیر انداختن کارهای خیر بعلت آنکه فرصت کافی برای این کار دارم و هنوز نرود است اشاره می کند  و عمر آدمی را آنقدر طولانی نشان می دهد که انسان گمان کند سال ها در دنیاست و وقت کافی دارد به همین دلیل کاری را صورت نمی دهد و آن وقت به خود می‌آید که دیگر عمرش تمام شده است.

امام جمعه خیرآباد در خطبه دوم نمازجمعه خیرآباد با اشاره به فرارسیدن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) گفت: این میلاد با برکت را تبریک عرض می کنم و امیدوارم که در زندگی با الگو قرار دادن زندگی امام حسن مجتبی بتوانیم پیروان خوبی برای آن امام همام باشید.

وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با مسئولان نظام اسلامی گفت: ایشان ضمن توصیه و دستور کار قرار دادن مشکلات اقتصادی مردم و رعایت تقوا خصوصاً در بحث زندگی اشرافی و تجمل گرایی و ضمن تأکید بر رونق تولید و برطرف کردن آن در بحث مسائل سیاسی نکاتی را فرمودند.

طزری اظهار کرد: باید همه بدانیم دشمنی آمریکا امروز آشکار شده است و چیزی بر دشمنی افزوده نشده است این در جواب کسانی که ترامپ را فقط دشمن ایران اسلامی می‌دانند و دموکرات‌ها را بهتر و مودب تر می دانند می باشد.

خطیب جمعه خیرآباد بیان کرد: گزینه پیش روی ملت ما مقاومت و ایستادگی است و تجربه نشان داده است هر گاه مقاومت صورت گرفت پیروزی به دست آمد، نمونه اخیر آن قدرت نمایی آمریکا در منطقه بود تا از این طریق و از طریق فشار تحریم بتواند امتیازات دیگری بگیرد اما ایستادگی ملت و مسئولان و توقف فروش اورانیوم غنی شده و آب سنگین باعث شد خود آنان اقرار کنند که قصد جنگ ندارند.

وی خاطرنشان کرد: مذاکره با آمریکا سم است و مذاکره با رئیس جمهور فعلی آمریکا سم مضاعف، چرا که آنان نقاط قوت ما را می خواهند و در مقابل هم هیچ تعهدی را نمی پذیرند.

امام جمعه خیرآباد افزود: نمونه بارز آن این است که انرژی هسته ای و اورانیوم غنی شده با ۲۰ درصد را که نقطه قوت کشور بود از ما گرفتند و به هیچ تعهدی هم پایبند نشدند و حال به دنبال گرفتن توان موشکی و حضور معنوی ما در منطقه هستند.

وی گفت: مردم و مسئولان بدانند جنگی در منطقه نخواهد شد چرا که آمریکا دو موضوع را می داند یکی توان بالای نظامی جمهوری اسلامی ایران و دیگری تجربه تلخ شکست های پی در پی در منطقه را از لبنان و سوریه تا عراق و یمن لذا با تحرکات اخیر خود در منطقه فقط قصد ترساندن ملت را دارد که الحمدلله ملت هیچ واکنش منفی از خود نشان نداد.

طزری با بیان اینکه فضای مجازی یک واقعیتی است که امروز وجود دارد و نمی توان آن را انکار کرد، اظهار داشت: آنچه باید در این زمینه دانست آنکه سپردن این فضا به دست بیگانگان و بعضاً معاندان نظام اسلامی و تهیه مطلب و اخبار توسط آنان به صلاح نظام اسلامی نیست و آثار و تبعات منفی بسیاری در پی دارد.

وی اضافه کرد: آنچه از مسئولان انتظار می رود آن است که بر این فضا نظارت و کنترل داشته باشند و آن را افسار گریخته رها نکنند در هیچ کجای دنیا این گونه که ما عمل می کنیم عمل نمی کنند.

امام جمعه خیرآباد در پایان گفت: امروز ارزش‌های اسلامی را از این طریق مورد حجمه قرار می‌دهند و ناهنجاری های اخلاقی، اجتماعی و غیره را گسترش می دهند و نسل جوان را بدون سلاح در مقابل بمباران های بی امان این فضا قرار می دهند.

انتهای پیام/

آخرین ویرایش در جمعه, 27 ارديبهشت 1398 ساعت 15:44

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…