شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 10:29

دشمنان نظام معیشت و امنیت مردم را مورد هدف قرار داده‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس از خیرآباد، سردار حسین اسداللهی فرمانده لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه خیرآباد گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن باعث شد تا جشن پیروزی  چهل سالگی انقلاب با عظمت و با شکوه برگزار شود.

وی اظهار داشت: جنایت تروریستی سیستان و بلوچستان باعث ناراحتی ملت ایران شد و این شهدا گوشه‌ای از تن ملت ایران بودند و تروریست‌ها با به شهادت رساندن آنها ملت ایران را عزادار کردند.

فرمانده لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله در ادامه افزود: از زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و از بدو پیروزی انقلاب دشمن اقدام به حرکت‌های تروریستی، تحریم و فشار نموده است و دستاورد انقلاب اسلامی ایران نعمت ولایت و بهره‌مندی از ولایت فقیه بود که سنت حسنه حضرت رسول را در کشور نهادینه کرد.

سردار اسداللهی گفت: دشمنان نظام از بدو پیروزی انقلاب امنیت نظام را هدف گرفتند، ملت ایران نیز پای ولایت ایستاد و در این مسیر 230 هزار شهید تقدیم انقلاب کرد.

وی تصریح کرد: امام راحل برای پیروزی این انقلاب خود قبل از همه مردم هزینه داده بود، 15سال در تعبید بوده، فرزندش شهید شده بود و سختی‌های بسیاری را تحمل کرد.

فرمانده لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله بیان داشت: دشمنان نظام در حال سنگ اندازی هستند و می‌خواهند مردم را از مسجد و ولایت جدا کند، آنها بنیان خانواده‌ها را هدف گرفتند و قصد دارند عقاید اسلامی ملت را از بین ببرند، ولی ملت با پشتیبانی از ولایت در مقابل این موضوع مقاومت کردند.

سردار اسداللهی یاد آور شد: ملت ایران در طول سالیان گذشته از امام خود نمره قبولی گرفت و این ملت ایران است و این ملت بی نظیر است و در همه حال از امام خامنه‌ای حمایت می‌کند و در 9 دی بر دهان دشمنان زدند و از ولایت حمایت کردند.

وی اظهار کرد: جوانان دهه 70 نه جنگ را دیده بودند و نه انقلاب را درک کرده بودند ولی این جوانان پرورش یافته‌های مکتب حضرت امام خامنه‌ای بودند که  برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) شتافتند و در این مسیر به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

فرمانده لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله گفت: در حال حاضر دشمنان نظام معیشت مردم و امنیت را مورد هدف قرار داده چرا که می‌خواهد مردم را نسبت به نظام بدبین کند ولی این آرزو را به گور خواهد بود.

سردار اسداللهی تاکید کرد: هدف اصلی دشمن این است که ملت را از مسجد و ولایت دور کند و دین مردم را از بین ببرد و نسبت به نظام و انقلاب سست کند.

وی بیان داشت: جوانان انقلابی و شهدای انقلاب اسلامی ثابت کرده‌اند که دیگر واقعه کربلا تکرار نخواهد شد و امام تنها نخواهد ماند و با تمام وجود از ولایت حمایت می‌کند و در این مسیر از بین بردن فتنه با قدرت حرکت می‌کنند.

فرمانده لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله خاطرنشان کرد: شهدا در مسیر انقلاب نظام را بیمه کردند و باید از ارزش‌های شهدا پاسداری کنیم تا شرمنده خانواده شهدا و خود شهدا نباشیم.

سردار اسداللهی در پایان گفت: برای به دست آوردن امنیت باید هزینه داد و جوانان مؤمن با نثار خون خود هزینه امنیت و اقتدار را پرداخت کردند.

انتهای پیام/

 

آخرین ویرایش در جمعه, 03 اسفند 1397 ساعت 14:15

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…