جمعه, 23 آذر 1397 ساعت 14:30

اگر هوشیاری ملت و مسئولان نظام نباشد نقشه لو رفته دشمن می تواند به نظام اسلامی ضربه بزند

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی نمازجمعه این هفته خیرآباد بیان داشت: حدیثی از امام حسین(ع) خطاب به حضرت زین العابدین(ع) است که فرمود: «یا بنی لا تصاحبن خمسته و لا تحادثهم و لا ترافقهم فی طریق» انسان کم شعور و کم عقل ـ «القاطع الرحم» با کسی که دروغ می گوید و عادت به دروغ گویی کرده رفاقت نکن.

وی افزود: دوم اینکه با کسی که تقوا ندارد راحت گناه می کند و از گناه کردن در ملاء عام پروایی ندارد و سوم از کسی که شعور و عقل کافی ندارد دوری کن.

طزری ادامه داد: چهارم با بخیل رفاقت نکن چرا که تو را هم بخیل می کند و دیگر اینکه با قاطع رحم کسی نسبت و پیوند خودش را با دیگران و اقوام خود قطع کرده است چرا که عذاب الهی اگر بیاید شامل تو هم خواهد شد اگر با او باشی.

امام جمعه خیرآباد در خطبه دوم نمازجمعه گفت: میلاد با سعادت امام حسن عسکری(ع)را تبریک عرض نموده و  امید است از رهروان راه آن حضرت باشیم.

طزری با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با جمعی از خانواده های معظم شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، گفت: آنچه نقشه دشمن در مورد ایران اسلامی لو رفته است وضع تحریم های همه جانبه و کمک به دشمنان گوناگون ایران نقشه ای بود که برای جمهوری اسلامی ایران کشیده بودند و این نقشه شخصی شد.

وی خاطرنشان کرد: اما باید دانست اگر هوشیاری ملت و مسئولان نظام نباشد همین نقشه لو رفته دشمن می تواند به نظام اسلامی ضربه بزند.

امام جمعه خیرآباد عنوان کرد: دشمن بیان می کرد که تابستان ۹۷، تابستان داغی خواهد بود اما این تابستان به خوبی گذشت و امکان دارد که در سال ۹۷ هیاهو کردند تا در تابستان ۹۸ برنامه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد : همه باید بهوش باشند که به دشمن پهلو ندهند و زمینه را برای حضور دشمن فراهم نکنند.

طزری بیان کرد: تحریم اقتصادی، عملیات روانی، فشار عملیاتی، سه راهبرد دشمن در یمن سال ها بوده که نظام اسلامی برای هر سه راهبرد دشمن برنامه دارد و استفاده از توان و ظرفیت داخلی و اقتصاد مقاومتی راه حل تحریم های اقتصادی است.

امام جمعه خیرآباد گفت: بیش از چند روز است که در فرانسه بعلت وضع مالیات بر سوخت اعتراضات گسترده ای صورت گرفت که بیش از هزار نفر بازداشت و چند صد نفر زخمی و ۹۰ هزار نیروی نظام وارد کار شدند.

وی اظهار کرد: علت این اعتراض اگر چه وضع مالیات بود اما آنچه می تواند بعنوان علت اصلی باشد نابرابری و تبعیض است هنوز فریاد زنی که در مقابل نیروهای امنیتی سینه سپر کرده بود و اعلام می کرد که دیگر چیزی برای خوردن ندارد سلام هم که ندارد اینگونه با من برخورد می کنید من را بکشید در مقابل دیدگان انسانهای منصف است.

وی تصریح کرد:  این وضع کشورهایی است که دم از تمدن و رفاه و آرامش می زنند.

وی خاطرنشان کرد: در آمریکا ۴۰ میلیون نفر گرسنه وجود دارد اما آنان توانسته اند با دروغ های تبلیغاتی خود تصویری زیبا از کشورهای خود نشان دهند و عده ای غربزده، در داخل کشور اروپا را قبله آمال خود بدانند و برعکس کوچک‌ترین ضعف در کشور اسلامی ما را آنچنان برجسته کنند که گمان کنند هنوز در ایران از حیوانات به جای مرکب و ماشین استفاده می شود.

طزری اظهار داشت: برخورد دوگانه غرب با این رویداد است در کشور ما، در سال ۹۷ جمعاً هزار نفر به خیابان ریختند و به مدت چند روز نه آن هم اعتراض بدنی بلکه آشوبگر و فریب خورده که عده ای را هم به شهادت رساندند صورت گرفت.

وی افزود:  همه کشورهای اروپایی خصوصاً همین فرانسه اعلام موقع کرد و جمهوری اسلامی را متهم به برخورد بد و مانع آزادی اقشار دیگر اعلام کرد و نقض حقوق بشر اما این حادثه عظیم را که در فرانسه صورت گرفت را حق خود دانست و برخورد سخت و خشن ماموران با معترضین را حق خود دانست.

وی تصریح کرد: این است حقوق بشر اروپایی و این است حال و  روز کسانی که دل به قوانین اروپایی خوش کرده اند و کلید نجات ایران اسلامی را قوانین غربی می دانند.

انتهای پیام/

آخرین ویرایش در جمعه, 23 آذر 1397 ساعت 15:16

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…