دوشنبه, 05 آذر 1397 ساعت 20:50

تعلیم و تربیت نیروی تاثیرگذار در جامعه باعث می شود دشمن دیگر جرأت تهدید حمله نظامی و سیاسی را به خود ندهد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین خیرآباد، جناب سروان سید جواد طباطبایی به عنوان سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته خیرآباد با پرداختن به هفته گرامی داشت بسیج، بیان داشت: یکی از اقدامات بسیار خوبی که توسط حوزه بسیج ۱۲مدرس و پایگاه های این حوزه صورت گرفته است بحث رنگ آمیزی ۱۰۰ کلاس درسی و تعمیر و بازسازی ۱۰۰ منازل محروم منطقه توسط بسیجیان گروه جهادی این حوزه صورت گرفته است.

وی افزود: از اقدامات دیگری که می توان نام برد بحث  تهیه لوازم التحریر برای دانش آموزان بی بضاعت را در آغاز سال تحصیلی امسال داشتیم که به لطف خدوند باری تعالی توانستیم این کار را هم به ثمر برسانیم.

سروان طباطبایی اظهار داشت: حوزه ۱۲شهید مدرس به صورت آتش به اختیار برای حل مشکلات مردم توانسته است از مسئولین شهرستان با توجه به کمبودهایی که در منطقه وجود داشت دعوت بعمل آورد و مشکلات را با آنها در میان بگذارد تا انشالا بتوانیم قدمی در این راستا برداریم.

وی گفت: پیگیری و شناسایی مناطق آلود به مواد مخدر را با همکاری نیروی انتظامی در دستور کار خود قرار دادیم و پیشرفت های خوبی هم داشته ایم.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در منویات خویش به سروان غیب پرور، بیان داشت: ایشان فرمودند ما نیازمند ۸ میلیون شهید حججی در کشور هستیم یعنی ۸ میلیون شهید تراز اول انقلاب و اگر مساجد و پایگاه های بسیج و حمایت مردم باشد ما نیز می توانیم در عرصه های مختلف من جمله در عرصه تعلیم و تربیت جوانان انقلابی تاثیر گذار ی داشته باشیم.

وی خاطرنشان گرد: همانگونه که شهید حججی یک نمونه ای برای ما بود ما نیز می توانیم همچون جوانانی امسال او را تربیت کنیم.

فرمانده حوزه بسیج۱۲مدرس گفت: اگر ما در عرصه های فرهنگی، سیاسی اجتماعی، نیروهای اثرگذار داشته باشیم قطاً دشمن دیگر جرأت تهدید نظامی و سیاسی را به کشور ما نخواهد داشت.

انتهای پیام/

 

 

آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 آذر 1397 ساعت 15:41

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…