شنبه, 03 آذر 1397 ساعت 02:35

مدیریت بسیجی وار عامل نجات کشور و استحکام انقلاب است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین خیرآباد، حجت الاسلام والمسلمین عابدی امام جمعه موقت خیرآباد در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته خیرآباد بیان داشت: اگر می خواهیم در دنیا و آخرت  سعادتمند و سربلند باشیم  باید تقوای الهی را پیشه کنیم یعنی کارهایمان را در مسیر درست انجام دهیم و اگر در این مسیر قرار گرفتیم آن وقت است که اهمیت آن کار را در آخرت مشاهده خواهیم کرد.

وی با گرامیداشت هفته وحدت، به ویژگی های پیامبر اکرم(ص) پرداخت و گفت: یکی از ویژگی های پیامبر اسلام خاتم الانبیاء بودن آن حضرت است و خاتمیت آن حضرت نشان می دهد که هم دینی را که پیامبر آورده دین کاملی است و هم از تحریف به دور است.

وی با اشاره به آیات ۸ و ۹ سوره نجم یکی دیگر از ویژگی های پیامبر اسلام را قرب و نزدیکی ویژه ایشان به خداوند تبارک و تعالی دانست.

حجت الاسلام عابدی اظهار داشت: پیامبر (ص) عامل وحدت، اتحاد و ایجاد یکپارچکی و یگانگی است ولی متاسفانه برخی از  مسلمانان  امروزه به جای پیروی از ایشان بر خلاف مسیر ایشان قدم برمی دارند.

وی تصریح کرد: هفته وحدت یعنی اینکه ببینیم پیامبر(ص)چه راهی را پیموده اند و در چه مسیری قرار گرفته اند و ما هم در زندگی خودمان سعی کنیم همان راه و مسیر را ادامه دهیم و آن کار را سر لوحه زندگی خودمان قرار بدهیم.

امام جمعه موقت خیرآباد در خطبه دوم نمازجمعه ضمن گرامیداشت هفته بسیج، گفت: فرهنگ بسیجی تنها فرهنگی است که جامعه ما و به ویژه مسئولین به شدت به آن نیاز دارند.

وی افزود: حرکت بسیجی، مدیریت بسیج وار، عامل نجات کشور و استحکام انقلاب است.

وی گفت: بسیج تنها یک نیروی نظامی نیست که مشخصه ی آن داشتن کارت بسیج  باشد، بلکه بسیج یک فرهنگ، ایده، مسلک و مرام است.

حجت الاسلام عابدی بیان کرد: هر کسی که  دل در گرو این انقلاب دارد او یک بسیجی است حتی اگر اسم او در سازمان بسیج هم نباشد و کارت بسیج هم نداشته باشد.

وی ادامه داد:‌ وقتی می گوئیم بسیج ۲۰ میلیونی یعنی حداقل ۲۰ میلیون بسیجی داشته باشیم که دل شان برای این نظام و انقلاب بسوزد، این یعنی همان فرهنگ و روحیه بسیجی که مقام معظم رهبری بارها به آن اشاره داشته اند.

امام جمعه موقت خیرآباد خطاب به مسئولین کشور، اظهار داشت: مسئول جمهوری اسلامی نباید وا داده باشد مخصوصاً مسئولی که سیاست خارجی کشور را مدیریت می کند نباید دچار وادادگی باشد و نباید تمام تلاش خود را  در جهت راضی کردن کشورهای اروپایی و جبهه استکبار به کار گیرد.

وی تصریح کرد: انقلاب آمد تا باج به استکبار ندهد نه اینکه زیر بار حرف آنها برود.

وی با اشاره به اوضاع نابسامان کشور یمن گفت: وقتی انسان این اخباری را که از کشور مسلمان یمن می شنود دل سنگ هم برایشان آب می شود، مسئولین بجای اینکه جلسه بگذارند با وزیر خارجه کشورهایی همچون انگلیس و کشورهای دیگر تا اینکه آنها را از خودمان راضی کنیم  یک راه حلی برای  موضوع یمن پیدا کند.

وی افزود: مگر نه اینکه یکی از آموزه های انقلاب این است که اگر هر ظلم و ستمی در هرجایی باشد باید جلوی آن ظلم را بگیریم.

امام جمعه موقت خیرآباد بیان کرد: امروز همین اروپا و امریکایی که دم از حقوق بشر می زنند ببینید چه بر سر ملت های مسلمان می آورند و این همان حقوق بشری است که آنها از آن دم می زنند .

 

انتهای پیام/

آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 آذر 1397 ساعت 15:41

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…