شنبه, 03 خرداد 1399 ساعت 05:45

روز قدس، تمرین ستیز همیشگی با صهیونیسم و استکبار است 

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ورامین گفت : روز قدس، روز وحدت همه انسان‌های حقیقت خواه و عدالت دوست و روزِ گره خوردن بازوانِ توانای امت اسلامی و روز تمرین ستیز همیشگی با صهیونیسم و استکبار است.

 

حجت الاسلام و المسلمین سید کمیل موسوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین در گفت‌وگو با آدینه آنلاین خیرآباد اظهار کرد: نفرت از رژیم منحوس صهیونیستی یک بازتاب قلبی در وجود هر انسان آزاده‌ای است که از دیدن و مطالعه روند شکل گیری غاصبانه این غده سرطانی پدید می‌آید.

وی ادامه داد: بدیهی است که نمود بیرونی این نفرت به حق اشکال مختلفی دارد که سال‌ها با راهپیمایی و برنامه‌های حضوری و مختلف و امسال به خاطر محدودیت‌های کرونایی به صورت مجازی پدیدار خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ورامین گفت : روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی و رستاخیز استکبار ستیزی ملل مسلمان جهان است.

حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: روز وحدت همه انسان‌های حقیقت خواه و عدالت دوست و روزِ گره خوردن بازوانِ توانای امت اسلامی و روز تمرین ستیز همیشگی با صهیونیسم و استکبار است.

وی بیان کرد: موج عظیم بیان انزجار در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در قالب ترند کردن هشتگ‌های مختلف علیه این رژیم کودک‌کش و تولید و توزیع محتوای رسانه‌ای از اقدامات غیرانسانی این‌ها و بیان هنرمندانه میزان نفرت انسانیت از حیوانیت رژیم جعلی، از جمله برنامه‌ها در این ایام است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ورامین در پایان تأکید کرد: امسال قطعاً مهم‌ترین و اصلی‌ترین حرکت ضد صهیونیستی روز قدس سخنرانی مقام معظم رهبری خواهد بود.

آخرین ویرایش در شنبه, 03 خرداد 1399 ساعت 05:56

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…