چهارشنبه, 28 اسفند 1398 ساعت 12:21

توزیع 40 بسته ارزاق و مواد بهداشتی بین خانواده های شهدای مدافع حرم افغانستانی و ایرانی در منطقه خیرآباد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
توزیع 40 بسته ارزاق و مواد بهداشتی بین خانواده های شهدای مدافع حرم افغانستانی و ایرانی در منطقه خیرآباد ahmad alizade

توزیع ۴۰ بسته مواد غذایی و ارزاق و مواد بهداشتی بین خانواده های شهدای مدافع حرم افغانستانی و ایرانی در منطقه خیرآباد

مرتضی عبداللهی مسئول گروه جهادی شهید دقایقی اظهار داشت: گروه جهادی شهید دقایقی برای ۴۰ تا از خانواده های شهدای مدافع حرم  که قالبا خانواده های فاطمیون منطقه خیرآباد ورامین و تعدادی هم خانواده های شهدای مدافع حرم قلعه نو هستند پک هایی را برای ایام عید آماده کرده است.

وی افزود: این پک ها شامل ارزاق مواد غذایی، مواد بهداشتی می باشد با توجه با شرایطی که بوجود آمده است بین این خانواده ها توزیع می شود و ان شاءالله قرار است این کار با همکاری سپاه و حوزه شهید مدرس تداوم داشته باشد و بتوانیم در مراحل بعدی در جهت توانمند سازی این خانواده ها قدمی برداریم.

مسئول گروه جهادی شهید دقایقی گفت: توزیع بسته های ارزاق و امثال این ها کارهای مقطعی بحساب می آید و ما این کار را یک کمک اصولی نمی دانیم.

وی بیان کرد: کار اصولی آن است که پا به عرصه جهاد بگذاریم و در این منطقه بیاییم و در کنار سپاه و سایر دوستان بتوانیم دست به کارهای بزرگی در این راستا بزنیم که یکی از این کارها ایجاد اشتغال برای خانواده های شهدای مدافع حرم فاطمیون است که این خانواده ها بتوانند خودشان توانمند بشوند که شاید از لحاظ ارائه خدمات و امکانات در معذوریت باشند تا بتوانیم برای توانمند سازی این ها یک برنامه منسجم را برنامه ریزی کنیم و ان شاءالله خودشان توانمند و مشغول کار بشوند و بتوانند روزی شان را بدست بیاورند که خدایی نکرده در امورات زندگی مشکلی نداشته باشند.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 28 اسفند 1398 ساعت 12:31

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…