جمعه, 23 اسفند 1398 ساعت 18:41

«حمله بیولوژیکی» فشار دشمن برای به زانو در آوردن ملت ایران است

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
«حمله بیولوژیکی» فشار دشمن برای به زانو در آوردن ملت ایران است ahmad alizade

امام جمعه خیرآباد گفت: ویروس کرونا حمله بیولوژیکی و فشار حداکثری دشمن برای به زانو در آوردن ملت ایران است‌.

 

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد طی پیامی تحت عنوان پیام جمعه این هفته خیرآباد اظهار داشت: یکی از آموزه های دینی ما بحث توکل است بدین معنا که انسان در کارهای خود به خداوند توکل کند و امور خویش را به خداوند بسپارد البته این بدین معنا نیست که انسان اسباب ظاهری و مادی خود را رها کند بلکه باید همه این امور را انحام دهد و بقیه کارها را که از عهده او خارج است را به خداوند بسپارد.

وی افزود: اگر در قرآن نگاهی به سیره انبیاء الهی داشته باشیم متوجه می شویم که پیامبران الهی وظیفه الهی خود را انجام می دادند و سپس در مقابل جواب دشمنان خود که آنان را تهدید می کردند یا مانع در مسیر آنان ایجاد می کردند این جواب را می دادند که به خدا توکل می کنیم.

طزری گفت: امروز جامعه ما دچار ویروس کرونا شده است همه ما وظیفه داریم ضمن رعایت موارد بهداشتی، بر خداوند توکل کنیم و بدانیم خداوند وکیلی است که چهار خصوصیت دارد مهربان است، عالم است، و قادر است پس نباید نگران بود و با کمال آرامش به زندگی خود ادامه داد.

وی با بیان اینکه ویروس کرونا از چند جهت قابل بررسی است، بیان داشت: از یک جهت امتحان الهی است بدین معنا که عده ای با گذشت و ایثار و تلاش سربلند می شوند و عده ای با احتکار و گرانفروشی روسیاه می شوند.

امام جمعه خیرآباد ادامه داد: جهت دوم از لحاظ سیاسی با توجه به احتمال آنکه این یک حمله بیولوژیکی باشد نشان دهنده فشار حداکثری دشمن برای به زانو در آوردن ملت ایران است که از جنگ روانی استفاده می کنند تا بتوانند اوضاع کشور را آشفته نشان دهند و حال آنکه اوضاع کشور آنان به مراتب بدتر از وضعیت ماست و حال آنکه به اعتراف مجامع بین المللی کشور ما از لحاظ پزشکی و مبارزه با این ویروس در رتبه دوم بعد از چین قرار دارد و خدمات پزشکی ما موجب شگفتی مجامع پزشکی شده است پس با آرامش و رعایت مسائل بهداشتی می توان از این بحران عبور کرد.

طزری خاطرنشان کرد: این که با این مشکلات انسان متوجه خدا شود خصوصا که ماه نیز ، ماه رجب است ماه انس و ارتباط با خدا است و باید از او کمک بخواهیم.

وی اظهار داشت: وقایع اخیر و بازداشت های شاهزادگان در عربستان احتمال فوت و یا وخیم بودن حال پادشاه عربستان را نشان می دهد  با این حال آنچه که می توان نتیجه گرفت این است که این اقدامات مشکلات بن سلمان را بیشتر خواهد کرد چرا که چند مشکل دارد اول اینکه اقدام او یک سنت شکنی در تاریخ پادشاهی آل سعود است و شاهزادگان بسیاری با این امر مخاف اند و دوم اینکه شیعیانی که محبین اهل بیت است همواره به خاطر جنایات او خصوصا در مسئله یمن با او مخالف اند و امکان اینکه آمریکا او را کنار بزند و با بن نایف همکاری کند محتمل است چرا که می تواند هم موافق سنت پادشاهی است و هم میتواند آبرومندانه از باتلاق یمن خارج شود.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…