سه شنبه, 22 بهمن 1398 ساعت 18:10

دشمن از وجود حاج قاسم سلیمانی وحشت داشت

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دشمن از وجود حاج قاسم سلیمانی وحشت داشت ahmad alizade

سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء استان تهران پیش از ظهر امروز در مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم اصغر بربری و چهلمین روز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامی داشت دهه فجر انقلاب اسلامی که در مسجد جامع حضرت ولیعصر (عج) خیرآباد برگزار گردید، اظهار داشت: آمریکا فهمید که شهید قاسم سلیمانی برای آنها و تفکر  و دنیای آن ها به مراتب خطرناک تر از قاسم سلیمانی است و همین طور هم خواهد شد.

وی افزود: اگر در زمان حیات حاج قاسم سلیمانی خواب به چشم آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی نبود امروز حتی زندگی ندارند و این از مکتب انقلاب اسلامی است و امروز عظمت و اقتداری  که داریم به برکت خون با برکت شهدا است.

حسن زاده گفت: چند روز دیگر ۲۲ بهمن است و همه دنیا می ببیند که بعد از ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی که با اربعین سردار سلیمانی همگام شده است، مردم با حضور دوباره خود تجدید میثاق محکم تری با خون شهدا و علی‌الخصوص حاج قاسم سلیمانی می‌بندند.

حسن زاده خاطرنشان کرد: دشمن از وجود حاج قاسم سلیمانی وحشت داشت اگر این طور نبود با او در عملیات پیکانی رو به رو می‌شد.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء استان تهران اظهار داشت: یکی از صحنه‌هایی که مظهر قدرت و انقلاب است حضور مردم در صحنه‌های راهپیمایی و به خصوص در پای صندوق‌های رأی است.

وی گفت: امروز باید خیلی مواقب باشیم چون جایگاه مردم و قدرت امروز ما به برکت خون شهدا است جایگاهی نیست که افرادی که در شان آن نیستند، بنشینند و مواضع خودشان را به عنوان مواضع انقلاب و مردم مطرح کنند.

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…