سه شنبه, 22 بهمن 1398 ساعت 17:04

گزارش تصویری مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر و چهلم سپهبد شهید قاسم سلیمانی در مسجد جامع باغخواص

گزارش تصویری مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر و چهلم سپهبد شهید قاسم سلیمانی در مسجد جامع باغخواص ahmad alizade

مراسم شهرستانی گرامیداشت ایام الله دهه فجر و چهلم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری ممتاز کشوری کربلایی سید مهدی طباطبایی آغاز شد، سپس سرود ملی مقدس جمهوری اسلامی  ایران نواخته شد.
آقای کربلایی مرتضی اکبری مجری توانمند کشوری اجرای مراسم را بر عهده داشتند که با تسلط خود مراسم را به خوبی اداره کردند در ادامه فرمانده پایگاه بسیج ابوذر به حاضرین در مراسم خیر مقدم گفتند بعد از آن کلیپ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که توسط معاونت فرهنگی پایگاه ابوذر تهیه شده بود پخش شد و مورد توجه حضار قرار گرفت در ادامه مراسم مجری و شاعر توانمند فرزند باغخواص ، امیر مهدی تاجیک با خواندن شعرهای انقلابی و حماسی به اجرای برنامه پرداخت که تحسین حاضرین در مراسم را به همراه داشت سپس دکتر  محسن حبیبی غصو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی از فرزندان برومند باغخواص با کلام شیوای خود به بیان نقش پر رنگ مردم  ولایی ورامین در پیروزی انقلاب اسلامی و رشادت های دیار ۱۵ خرداد در زمان جنگ تحمیلی و بصیرت مردم ورامین نسبت به اتفاقات ماه های اخیر پرداخت همچنین به ضرورت حضور پر شور و انتخاب درست در انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کردند ، ویژگی های افراد اصلح را بر شمردند.
در پایان مراسم با حضور مسئولین حاضر در مراسم از حافظین و مربیان خانه قرآن و ورزشکاران تجلیل شد
پایگاه بسیج ابوذر باغخواص به ده نفر از افرادی که اسامی آنها روح الله و قاسم بود و یا متولد بهمن ماه بودند به قید قرعه هدایایی را اهدا نمود ، همچنین با برپایی ایستگاه صلواتی و پایگاه بسیج خواهران باقرالعلوم (ع) با برگزاری جشنواره غذا از حاضرین در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی پذیرایی کردند.

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…