شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 11:45

مراسم تجلیل و تقدیر از خانواده های معظم شهدای تیپ فاطمیون در حسینیه شهدای سپاه ورامین + تصاویر

مراسم تجلیل و تقدیر از خانواده های معظم شهدای تیپ فاطمیون در حسینیه شهدای سپاه ورامین + تصاویر ahmad alizade

مراسم گرامی داشت و تجلیل و تقدیر از خانواده های معظم شهدای تیپ فاطمیون با حضور ائمه جمعه شهرستان ، بسیجیان، خانواده های معظم شهدا در حسینیه شهدای سپاه ورامین برگزار گردید.

شهدای تیپ فاطمیون معاملات جهانی را برهم زدند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: شهدای فاطمیون جزو بهترین ها بودند ، معاملات جهانی را برهم ریختند و در این مقطع تاریخ اسلام امتحان بزرگی را پس دادند.

توطئه‌های دشمنان با مجاهدت‌های شهدای مدافع حرم خنثی شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاءگفت: دشمن بدنبال این بود تا ایران اسلامی را همانند کشورهای دیگر از پای درآورد و به این کشور هم آسیب برساند اما با مجاهدت‌های شهدای مدافع حرم این توطئه‌ها خنثی شد.

 

اشتغالزایی قرارگاه خاتم برای خانواده‌های شهدای فاطمیون

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) سپاه گفت: برای بهبود وضعیت معیشت خانوارهایی که شاید نیاز به یک کار دائمی داشته باشند در شهرستان ورامین که یک کارگاه خیاطی راه اندازی شود و در خدمت خانواده‌ی شهدای فاطمیون باشد.

سعید محمد اظهار داشت: دشمن به‌دنبال آن بود که چهره اسلام را در منطقه و جهان مخدوش کند و تمدن عظیم اسلامی را غرب زده و اصل موضوع که نهضت اسلامی است را منحرف کند.

وی خاطرنشان کرد: ارزش کاری که مدافعین حرم انجام داده‌اند بر کسی پوشیده نیست، شهدای مدافع حرم فرهنگ شهادت را که سال‌ها از آن در ایران اسلامی می‌گذشت دوباره احیاء کردند.

 

 

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…