یکشنبه, 05 آبان 1398 ساعت 08:52

انقلاب اسلامی به برکت اهل بیت مرزهای جغرافیایی را درنوردیده است

انقلاب اسلامی به برکت اهل بیت مرزهای جغرافیایی را درنوردیده است احمد علیزاده

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: به برکت ولایت و تمسک به سیره قرآن و خاندان اهل بیت و سیدالشهدا و شهادت طلبی این انقلاب مرزهای جغرافیایی را در نوردیده است

به گزارش آدینه آنلاین خیرآباد ، حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در شب رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) که در مسجد جامع حضرت ولی عصر(عج) خیرآباد برگزار گردید، بیان داشت: پیامبر اسلام (ص) فرمودند من بعد از خودم دو چیز گران بها را در میان شما به امانت می گذارم یکی قرآن و دیگر عترت و اهل بیت را و اگر به این دوتا چنگ بزنید هرگز گمراه نمی شوید و این دو از هم جدا نخواهند تا در کنار حوض کوثر بر من وارد شوند.
محمودی خاطرنشان کرد: این محافل و مجالس، محافلی هستند که راه و رسم درست زندگی کردن را به ما می آموزند.
وی افزود: اما فراموش نکنیم که ائمه معصومین از ما توقع دارند از آنها اطاعت و پیروی کنیم نکند که از فرامین اهل بیت علیه السلام دور شویم و به آن عمل نکنیم.
محمودی تاکید کرد: جامعه اسلامی زمانی سعادت مند و عاقبت بخیر است که از این مسیر فاصله نگیرد و این همان چیزی است که دشمن از آن می ترسد.
وی یادآور شد: ۲۵ سال امیرالمومنین (ع)را خانه نشین کردند و چه ظلم ها که بر خاندان اهل بیت(ع) نکردند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، بیان کرد: مقام معظم رهبری در بحث محرم و عاشورا می فرماید باید از عبرت های عاشورا درس بگیریم تا امروز دچار اتفاقات این چنینی در جامعه اسلامی نشویم و مسیر را بی راهه نرویم.
وی افزود: اسلامی که ادامه مسیرش توسط امیرالمومنین و فاطمه و عاشورا و انتظار و مهدویت رقم خورده و رقم خواهد خورد.
محمودی ابراز داشت: امروز در عصر غیبت امام زمان زندگی می کنیم و از خداوند می خواهیم که دوران غیب آن حضرت را به پایان برساند.
این مسئوول خاطرنشان کرد: به برکت ولایت و تمسک به سیره قرآن و خاندان اهل بیت و سیدالشهدا و شهادت طلبی این انقلاب مرزهای جغرافیایی را در نوردیده است و ملت های دیگر پیام این انقلاب را گرفته اند.
وی تصریح کرد: اگر امروز پوز داعش به خاک مالیده می شود بخاطر این است که همه زیر یک پرچم جمع شده ایم.
محمودی اذعان داشت: طبیعی است که خیلی ها می خواهند بین امت و ولایت تفرقه بیاندازند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، اظهار داشت: دشمنان دیدند که ۴۰ سال ایران اسلامی مقاومت کرده و ملت های اسلامی دیگر و حتی ملت های غیر مسلمان را سرپا نگه داشته و تحت تاثیر خودش قرار داده است تصمیم گرفتند تا نگاه مردم را نسبت به ولایت و رهبری عوض کنند.
وی در پایان گفت: باید بسیار مراقب باشیم دشمنان با فتنه ها و دشمنی های خوشان ما را از مسیر اسلام و انقلاب جدا نکنند.

انتهای پیام/

آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 آبان 1398 ساعت 09:02

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…