شنبه, 04 آبان 1398 ساعت 15:03

14.5 میلیارد تومان بودجه فرهنگی و ورزشی شهرداری ورامین

علی عباسی معاون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری ورامین در خصوص مشکلات زیر ساختی در ورزش ورامین و حضور تیم‌های لیگ برتری در این شهرستان اظهار داشت: وقتی زیر ساخت‌‌های ورزشی در شهرستان آماده نباشد، پذیرش سایر تیم‌های لیگ برتری در این سطح مشکلات زیر ساختی به وجود می‌آورد. 

وی افزود: حمایت شهرداری ورامین از تیم والیبال سبب می‌شود که دیگر دستگاه‌ها نیز به این موضوع بپیوندند و این روند ادامه می‌یابد، اما وقتی زیرساخت ورزشی آماده نباشد منجر به منحل شدن تیم‌های لیگ برتری می‌شود.

عباسی گفت: سالن شهید گلعباسی در اختیار هیئت والیبال است و سازمان فرهنگی ورزشی با هیئت والیبال قرار داد امضاء کرده و هیچ وقت فکر نمی‌کرد که زمانی فرا برسد که به هیئت والیبال بگویند که باید از فوتسال هم حمایت کنید و آنها هم از فضای سالن استفاده کنند.

وی اظهار داشت: این مشکلات و دو گانگی باید توسط مسئولین هر دو باشگاه برنامه‌ریزی و حل شود، چراکه دوست داریم همه رشته‌های ورزشی شکل بگیرد.

معاون فرهنگی، ورزشی اجتماعی شهرداری ورامین، بیان کرد: در زمینه ورزشی اگر هماهنگی صورت گیرد هیچ مانعی وجود ندارد، در واقع تداخل به وجود می‌آید و این تداخل هم با برنامه‌ریزی منسجم حل می‌شود.

وی در پایان افزود: بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین برای ورزش حدود ۱۲ میلیارد و برای سایر برنامه‌های فرهنگی ۲.۵ میلیارد تومان است.

انتهای پیام/

آخرین ویرایش در شنبه, 04 آبان 1398 ساعت 15:14

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…