جمعه, 15 شهریور 1398 ساعت 11:54

«علی اصغر» بزرگ‌ترین سند حقانیت و مظلومیت سیدالشهدا(ع) است

«علی اصغر» بزرگ‌ترین سند حقانیت و مظلومیت سیدالشهدا(ع) است ahmad alizade

سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در مسجد جامع ولیعصر(عج) خیرآباد اظهار داشت: امروز در سراسر ایران اسلامی و حتی برخی از کشورهای جهان همایش شیرخوارگان حسینی برگزار می‌شود و این مجلس یکی از هزاران محافل امروز در اقصا نقاط این سرزمین علوی است.

وی افزود: این مراسم نسبت به دیگر مراسمات دیگر از ویژگی و امتیاز خاصی برخوردار است چراکه ما در این مراسم بچه‌های خردسال و شیرخوار را می‌آوریم.

محمودی گفت: کسانی که باید زمینه‌ساز ظهور باشند و در دوران ظهور ایفای نقش کنند همین فرزندان خردسال هستند لذا یکی از کارهایی که امروز در این محافل انحام می‌شود تحت عنوان نذری فرزندان برای سربازی امام زمان (عج) است.

وی بیان کرد: نفس کشیدن در محافل امام حسین(ع) و اشک ریختن و توسل به آن حضرت در تربیت فرزندان ما تاثیر می‌گذارد لذا مادران قدر خود را بدانند و به عنوان یک مادر میوه وجودتان را خوب تربیت کنید که در آینده برای شما باعث سربلندی باشد چراکه آینده کشور را همین کودکان شیرخوار اداره خواهند کرد.

محمودی ابراز داشت: مادران باید از همان کودکی فرزندان خود را با نماز خواندن آشنا کنند و زمانی که به سنین بالاتر رسیدند نماز خواندن برایش سخت نباشد و خداوند به آن مادرانی که به رسالت مادری خودشان عمل می‌کنند یک نگاه ویژه و خاصی می‌کند.

وی خاظرنشان کرد: علی اصغر(ع) بزرگ‌ترین سند حقانیت و مظلومیت سید الشهداء (ع) است چراکه بقیه شهدای کربلا روی پای خودشان می‌ایستادند و از خودشان دفاع می‌کردند اما تنها شهیدی که از خود هیچ قدرت دفاعی از خود نداشت حضرت علی اصغر(ع) بود.

محمودی افزود:دشمن برای جوانان ما نقشه‌ها کشیده است برای اینکه اینها را از مسیر قرآن و اهل بیت(ع)و حیاء و عفت دور کند و به هدف خودش برسد چون اگر در جامعه اسلامی حیا ء و عفت کنار برود دیگر چیزی باقی نمی‌ماند.

انتهای پیام/

 

آخرین ویرایش در جمعه, 15 شهریور 1398 ساعت 15:28

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…