چهارشنبه, 16 آبان 1397 ساعت 19:44

گزارش تصویری مراسم عزاداری در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در منطقه خیرآباد

گزارش تصویری مراسم عزاداری در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در منطقه خیرآباد ahmad alizade

همزمان با ۲۸ صفر، سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)  مردم منطقه خیرآباد در قالب دستجات عزاداری به اقامه عزا پراختند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین خیرآباد، همزمان با 28 صفر، مردم عزادار و مؤمن خیرآباد در قالب دستجات سینه زنی و زنجیر زنی در سالروز رحلت پیامبر خوبی ها و مهربانی ها حضرت خاتم الانبیاء محمد مصطفی (ص)و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در منطقه خیرآباد به سمت آستان امامزادگان طاهر ومطهر(ع) حرکت نموده و به اقامه عزا در این روز پرداختند.

همچنین در این مراسم حجتالاسلام طزری امام جمعه منطقه خیرآباد با اشاره به زندگی پر برکت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع)، مطالبی را خدمت مردم ارائه نمودند.

 

 

 

 

آخرین ویرایش در شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 20:20

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…