سه شنبه, 07 شهریور 1396 ساعت 23:42

سلفی شهامت

هنوز چند روزی از ماجرای «سلفی حقارت» نگذشته بود که این بار، انتشار عکس پرصلابت شهید محسن حججی،در لحظه اسارت و قبل از اینکه سرش به دست داعشی‌ها از تنش جدا شود، موجب سرافرازی شد.
اسارت و شهادت حسینی وار رزمنده مدافع حرم، شهید محسن حججی این روزها به پدیده اصلی فضای مجازی در ایران تبدیل شده است. آرامش، صلابت و ایمان جاری در چهره این جوان، آن هم درست در شرایطی که اسیر داعشی‌های درنده خو بوده و می‌دانسته که تا چند لحظه دیگر سر از تنش جدا می‌شود،  اين روزها همه جا تصوير محسن حجيجي را ميبينيد؛ تصويري حيرت انگيز؛ از جواني كه معصوميت از تمامِ اجزاي صورت اش هويداست و خباثتي كه در چهره ي كسي كه او را به اسارت گرفته است به خوبي نمايان است»؛ تصويرمحسن  ؛ تصويري است كه هزارو چهارصد سال مظلوميت تشيع را روايت مي كند. تصوير «محسن» يك كتابِ مفصل از جنگِ حق و باطل؛ در كشورهاي سوريه و عراق است.

تصويرِ «محسن» را مي توان صد سالِ بعد به نسلهاي آينده نشان داد و آنها از همين يك تصويرِ ساده؛ بدونِ هيچ كلمه اي؛ حقيقتِ تاريخِ عصري كه ما در آن زندگي مي كنيم را خواهند فهميد.

تصوير «محسن» به تنهايي در مقابل تحريفِ تاريخ خواهد ايستاد.يادمان باشد؛ زيرِ تصوير بنويسم؛ «محسن» تنها تاريخ نگاري بود؛ كه براي ثبتِ تاريخ در يك فريم؛ جانِ شيرينِ خودش را تقديم كرد.

اينجاست كه بايد گفت محسن عزیز از تو سپاسگزاريم که عزت به تاراج گذاشته‌ شده‌مان در سلفی_حقارت را به عزت تبدیل کردی. از تو تشکر می‌کنيم که  حال و هوایمان را کربلایی و عاشورایی نمودی. از تو ممنونيم محسن جان که دلمان را با کاروان اسیران کربلا پیوند زدی ، به پاس عزت و معنویتی که برایمان به ارمغان آوردی، هر روز به نیابت تو و تمام شهیدان زیارت عاشورا می‌خوانیم تا قرارمان اربعین کربلا باشد.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 03 آبان 1396 ساعت 00:30

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…