سه شنبه, 10 دی 1398 ساعت 11:41

دشمن‌ از طریق گوشی‌های هوشمند دنبال تسخیر فکر جوانان است

سرگرد سعید تاجیک در نشست بصیرتی - سیاسی به مناسبت گرامی داشت حماسه ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت که به همت حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب جوادآباد درحسینیه اعظم برگزارشد، اظهار داشت: فتنه حالتی است که تشبیه به شب تاریکی شده است و در حدیثی داریم وقتی فتنه‌ها به سمت شما مانند فتنه‌های شب تار قرار گرفت به قرآن پناه ببرید.

وی افزود: در تاریکی آن چیزی که به کمک انسان می‌آید چراغی است که انسان بتواند راه را از بی‌راهه تشخیص دهد و آن چیزی جز بصیرت نیست.

تاجیک گفت: بصیرت عبارت است از علم و بالاتر از آن درک و فهم و فهمیدن مسائل است به نحویی که انسان بتواند راه حق را از راه باطل در در فتنه‌ها تشخیص دهد.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین بیان کرد: انسانی که تیزبین باشد و بتواند راه حق را در فتنه‌ها تشخیص دهد می‌شود به این انسان، انسان با بصیرت گفت.

وی خاطرنشان کرد: امیرالمومنین(ع) می‌فرمایند؛ اینکه انسان دو چشم سرش نابینا باشد خیلی راحت‌تر از این است که چشم دلش کور باشد و قدرت بصیرت و تشخیص راه حق از باطل را نداشته باشد. 

تاجیک تاکید کرد: هیچ زیانی بالاتر از این در کشور ما نیست که دشمن در دل جامعه اسلامی جوانی را از اعتقاد، ارزش‌ها و باورهای اسلامی جدا کند.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت: بنابراین مهم‌تر از چشم سر بینایی، چشم دل انسان است که بتواند با این چشم راه حق را از باطل تشخیص دهد و در این فتنه‌ها آن چیزی که به کمک انسان می‌آید همین موضوع بصیرت است و در حوادث اخیر هم دیدیم آن چیزی که به کمک مردم آمد بصیرت بود.

وی افزود: آن چیزی که امت شهید پرور ایران اسلامی را در این سی سالِ بعد از دفاع مقدس کمک کرده است تا بتواند انقلاب خودش را به پیش ببرند ولایتمداری مردم ما است.

تاجیک اظهار داشت: امروز دشمن به دنبال آن است که این دو مولفه مهم را از مردم ما بگیرد که یکی بصیرت و دومی ولایت مداری است شاید بپرسند چرا؟ چون آن جایی که فتنه پیش می آید این دو مورد است که به ما کمکی کند و دشمن خیلی خوب این مسائل را فهمیده است.

وی یادآور شد: بنابراین دشمن در این جنگ روانی که بر مردم ما شروع کرده است این دو مولفه مهم را مورد هدف قرار داده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت: مقام معظم رهبری فرمودند ترویج سبک زندگی غربی زیان های جبران ناپذیری به کشور ما زده است و چه زیانی بالاتر از این که یک جوان ما، جوان سکولار در جامعه بار بیاید.

وی ادامه داد: امروز فرهنگ شهید و شهادت راهگشای ملت ما است.

تاجیک خاطرنشان کرد: بدبختی ملت ما زمانی است که با این گوشی‌های هوشمند و شبکه‌های مخرب اجتماعی و ماهواره ای می آیند و بر روی فکر و ذهن جوانان ما تاثیر می گذارند و برای این که در کشور جنگ داخلی به وجود بیاید همین مسائل کافی است.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین بیان کرد: درست است ما در کشور مشکلات و بی تدبیری داریم و همه این ها به جای خودش است و قابل بحث هم هست اما باید روی این نکته مهم تاکید کرد و آن این این است که وظایف روحانیت و خانواده‌ها و آنهایی که نوجوان و جوان دارند را سنگین تر می‌کند که باید بیشتر مراقب فرزندانمان باشیم.

وی تصریح کرد: دشمن امروز از طریق گوشی‌های هوشمند به دنبال تسخیر فکر و ذهن جوانان ما است.

انتهای پیام/

پل های ارتباطی

پست الکترونیک :adine2321@gmail.com

کانال تلگرام : mgharargah@

تلفن تماس : 09122912321


پیامک : 09104532321

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین سایت جامع خیرآباد بوده که در تاریخ   1396/5/15فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار و رویدادهای تحلیلی و اتفاقات روز و معرفی شهر خیرآباد آغاز به کار کرده است .

با توجه به عدم وجود رسانه مستقل و فعال در سطح منظقه خیرآباد بران شدیم  تا این جریان را راه اندازی کنیم .

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی آدینه آنلاین  انتقادات و نقطه نظرات مخاظبین را با کمال میل خواهد پذیرفت و آن را باعث پیشرفت خود میداند .

ضمنا از تمام عزیزانی که میتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند در خواست مساعدت داریم .

 

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…